מדוע לאכול דווקא בהוד השרון?

Date

זה כבר ידוע מזמן שהוד השרון, העיר שידועה כעיר עם ניחוח של כפר, הופכת בשקט בשקט ואט אט למרכז קולינרי תוסס וידוע לכל, עם מנעד מקומות בילוי לאכול ולשתות בהם, לא רק לרווקים וצעירים תפרנים או לסקרנים שרק במקרה הגיע למקום הנהדר הזה. הקשת הרחבה הזאת מציעה מגוון של קולינריות לכולם – מטבעונים רעבים עד קרניבורים תאבים. לפני שהספקנו למצמץ אפילו הפכה הוד השרון לבירה הקולינרית של השרון והשאירה אבק להרצליה הרחק מאוד. עם מסעדות אסיאתיות, איטלקיות ולא מעט בשר – נביא לפניכם את המסעדות המומלצות של הוד השרון.

רשימת המסעדות המומלצות שנמצאות בהוד השרון

מסעדה לאירועים בירושלים

כל מי ששואל את עצמו – מדוע לאכול דווקא בהוד השרון? אם עדיין לא הבנתם – הוד השרון הינה עיר קסומה, היא עיר בניחוח כפרי, ממש נעים וכיף לטייל בה. כאמור, בשנים האחרונות היא תפסה תאוצה בשטח הקולינרי ויותר ויותר מסעדות על רמה נפתחו בה. על מנת שלא תלכו סתם לשוטט, הכנו לכם רשימה של מסעדות מומלצות אשר נמצאות בהוד השרון וכמובן, כהרגלנו בקודש, נפרט לכם בפירוט נרחב על כל מסעדה ומסעדה, כלהלן –

* מסעדת דגים  לשעבר ומסעדת Madison הנוכחית– מסעדה זו עברה כמה גלגולים – אך נראה שבמתכונתה הנוכחית היא הצליחה למצוא שפה משותפת עם השכנים שלה. השף איאד אגברייה יצר תפריט מרשים למדי ומגוון ביותר. רוב התפריט מתרכז במנות דגים ובפירות ים ויש גם אגף שלם של בשר ופסטות, כך שכל אחד יכול למצוא שם את מקומו. הגינה הקסומה תשכיח מלבכם את העובדה שהמסעדה ממוקמת בלב לבה של שכונת מגורים. המסעדה נחשבת למסעדה המובילה בהוד השרון.

* מסעדת נונו – זו היא מסעדה שגורמת לקהל הלקוחות שלה להגיע להוד השרון במיוחד רק בשביל לאכול בה, עד כדי כך… זוהי מסעדה איטלקית, עוד לא חגגה אפילו שנה אחת וכבר הצליחה ליצור לעצמה מוניטין של המסעדה האיטלקית הכי טובה במדינת ישראל. יש בה שני טאבונים אשר בהם מייצרים פיצות פשוט עם טעם של עוד, גלידות איטלקיות אשר מייצרים במקום במגוון נרחב של טעמים וכן יין שמיוצר במיוחד למסעדה באמצעות היינן עידו לוינסון, אחיו של אחד מהבעלים והוא נמכר במחיר די יקר.

More
articles