קופה ממוחשבת לתחום המסעדנות

Date

תחום ההסעדה הוא תחום מאוד מורכב לא רק בשל התחרות, אלא בשל העובדה כי קשה מאוד לנהל עסק אשר קשור אל אוכל ואל הכנה נכונה שלו והתמודדות מול קהל שיכול להיות מאוד לא פשוט להשביע את רצונו. כאשר רואים עד כמה בעלי עסקים מתחום ההסעדה לא מצליחים לשרוד אפילו את השנה הראשונה, זה די כדאי להעמיק את הידע לגבי כל מה שקורה בניהול של מסעדה, וזה כולל את הרכישות הראשוניות של כל מה שעסק צריך כדי לפעול בצורה תקינה.

מלבד רכישה של מזון, התקנה של ציוד מטבח, עיצוב של אזור האכילה ואיתור של צוות עבודה מוכשר, צריכים גם לרכוש קופות ממוחשבות שמולן עובד הצוות של המלצרים, וגם קופה אשר נמצא בחדר של ההנהלה.

קופה ממוחשבת

ההתאמה אל סוג הפעילות בעסק

כאשר מדובר בענף של המסעדנות זה מאוד חשוב להביא קופה ממוחשבת אשר מגיעה עם מהירות גבוהה של תגובה עבור כל עסקה. הדגמים האחרונים של קופות ממוחשבות מביא גם את האפשרות של מסך מגע, כאשר הדבר חוסך בצורה ניכרת בזמן של תפעול בכל הדפסה של הזמנה כי פשוט נוגעים במסך על פני הצורך של הקלדה שלוקח באופן די ברור יותר זמן.

מעבר לכך, קופה צריכה לספק לכל מלצר את האפשרות לנווט בצורה מהירה בתפריט ולרשום את כל ההזמנה בצורה מהירה ללא עיכובים שרק גורמים לעיכובים מצטברים בשעה של עומס במקום. ממשק אינטואיטיבי שלא מצריך למידה מאפשר לכל מלצר להתקדם ולכל בעל עסק לחסוך זמן יקר של למידה.

מבצעים רכישה נבונה

הדבר האחרון שלו צריכים לשים לב הוא העניין של הרכישה של תוכנה והחומרה. זה תמיד עדיף לרכוש את שני אלה מאותו מקום, גם כדי לדעת בוודאות כי רוכשים שני דברים שמתאימים אחד לשני, וגם בשל הנוחות הזו של קבלת שירותי תיקון ואחריות מול גורם אחד ולא מול שני ספקים שונים שמסרבלים את ההתקשרות כאשר ישנה בעיה עם שני דברים ולא רק האחד. במקרה שכזה נותר רק לוודא כי העלות היא לא גבוהה, ולבדוק האם ישנה אמינות לכל חברה אשר מספקת מוצרים שכאלה בצורה משביעת רצון במשך של תקופה ארוכה.

More
articles