סיורים בשוק הכרמל

Date

שוק הכרמל בתל אביב, הוא אחד השווקים המפורסמים בארץ ואפילו בעולם! והוא מוכר בכול אזור גוש דן. אל השוק מגיעים מידי יום רוכלים, זאת כדי להציע את מרכולתם לקונים, כמו גם בעלי מסעדות ובתי קפה, וכמובן הלקוחות שמבלים את זמנם בקניות, באכילה וסיבוב בשוק התוסס.

שוק הכרמל ממוקם ברחוב הכרמל הסמוך לכיכר מגן דוד וכרם התימנים, והוא פעיל כבר מתחילת שנות השלושים של המאה העשרים. כיום, האזור מהווה גם מקום מעולה שניתן לערוך בו קניות של אוכל, הלבשה, כלי בית, פרחים ושאר מוצרים, וגם מקום בו אפשר לבלות ולסייר.

סיור קולינארי בשוק הכרמל – חוויה שאסור לפספס!

אם אתם מחפשים פעילות מיוחדות כמו כזאת שמתאימה ליום כיף משפחתי או זוגי, חוויה לעובדים, או לבני הזוג והמשפחה, אם תרצו לסייר עם תיירים במקומות אטרקטיביים בישראל – תוכלו לעשות סיור קולינרי בשוק הכרמל. כיום אפשר לתאם סיור בשווקים בארץ שילווה במדריך מנוסה שיספק סיפורים, חוויות, טעימות ומידע אודות אחד השווקים התוססים של ישראל.

מה יש בשוק הכרמל?

שוק זה פועל משעות הבוקר המוקדמות, עד השעות הקטנות של הלילה, בימי ראשון עד שישי. הרחובות ההומים של השוק מלאים ניחוחות טעמים וצבעים ,כמו גם בטיפוסים המעניינים של תל אביב שנמצאים אורח קבע באזור. התושבים יושבים בבתי קפה ומסבירים פנים למסיירים. במהלך סיור קולינארי באזור, אפשר לגלות מגוון רחב של טעמים מכול העולם, כמו גם לשמוע סיפורים שירכיבו פסיפס אנושי מקסים ומרתק.

מה ניתן לראות בשוק הכרמל?

דוכני השוק כמו גם בתי הקפה והמסעדות – מציעים טעמים אוניברסליים החל מהמזרח הרחוק עד דרום אמריקה וצפון אפריקה. בכך אפשר לבחור ירקות ופירות, לגלות תבלינים חדשים ולטעום טעמים טובים של אוכל מלוח ומתוק!

במידה ותחברו לבלות בשוק עם מדריך מקצועי שיספק סיורים קולינריים מרתקים, בחרו מדריך מנוסה שמאפשר שיטוט בין הסמטאות של השוק עם יין משובח, הסברים מעניינים ומעברים בין שכונות הסמוכות לשוק כמו: כרם התימנים, נחלת בנימין ועוד. בכך אפשר להנות מהאווירה של השווקים והסצנה הצעירה במקום, כמו גם לבצע הכרות עם תל אביב של פעם.

 

More
articles