האם דיאטה תעזור

האם דיאטה תעזור

דיאטה הוא רק היבט אחד מתוך מכלול של נושאים, אשר מטרידים רבים מאתנו. העיסוק והחשיבה על הדיאטה נובעים במקרים רבים מתחושות עמוקות שמחפשים להן פתרון, כמו קבלה ואהבה עצמית.

> קראו בלינק על שפת האכילה

מודל היופי והשפעותיו הרוחביות

בני נוער רבים עסוקים לאורך כל היום במידע הזורם ברשתות החברתיות הכולל סיפורים על דמויות מתחום הטלוויזיה, השירה והדוגמנות שבהם כולם מושלמים, כולם זמרים מוכשרים וכולם בעלי גוף שהוא לעילא ולעילא.

מי שהוא מעט רחב יותר מפתח ציפיות עצומות כדי להגיע לממדים של אלילי הנוער, הדבר אינו תמיד אפשרי וגם אם כן, הדבר דורש מאמץ עצום ותקופה לא קלה המצריכה הרבה מאד הכנה ותעצומות נפש.

השלב הראשון הוא קבלה ואהבה עצמית, לאהוב את הגוף כמות שהוא, להעריך את היכולות הייחודיות של כל אחד בהיצע רב של תחומים, לאו דווקא בשירה, דוגמנות או נושאים אחרים שהם מושא להערצה.

בני נוער רבים מוכשרים בתחומים חשובים, אך הבעיה היא שעל כך לא מדברים כמו כישרון ייחודי בספורט ספציפי, אלוף בשחמט, מדעים ועוד. כאשר בני הנוער יבינו שיש לקחת את הדברים בפרופורציות הנכונות, יהיה להם קל יותר להתמודד עם הלך הרוח של הנערים שסביבם.

האם דיאטה תעזור 

הדימוי של הגוף הבריא יקל עליהם והם יוכלו לנסות לבצע מהלך של דיאטה אשר כולל התמודדות עם אכילה רגשית ומעבר לאכילה קשובה על פי הרעב ועל פי הצורך בלבד. הם יעברו למסלול של תזונה מאוזנת ונכונה על פי הנחיות של איש מקצוע שינתב את דרכם בדרך מסודרת ואיטית, עד ההגעה ליעד. 

אם בדרך זו, תהיה ירידה הדרגתית במשקל, הדבר ישמח מאד כל נער או נערה והם יהיו חדורי מוטיבציה להצליח בכך. 

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארוחת שף בבית לאנשים שמחפשים חוויה חד פעמית
כדי ליהנות מארוחת שף פרטית ומחוויה קולינארית בלתי נשכחת, לא צריך אירוע מיוחד. מספיק לארגן כמה וכמה...
קרא עוד »
אוג 07, 2018
דיאטה לגברים – איך לעשות זאת נכון?
רוצים לרדת במשקל ואין לכם מושג מאיפה להתחיל? דיאטה לגברים של מרזי מורית למשל זה משהו שחשוב לעשות מתוך...
קרא עוד »
אוק 25, 2020
הקנבס הקולינרי: שליטה באמנות ניהול דוכני מזון
דוכני מזון כמו שולחן חלבי משמשים כמעצמות מיניאטוריות של כושר המצאה קולינרי, ומציעים תענוגות...
קרא עוד »
ספט 05, 2023