האם דיאטה תעזור

Date

דיאטה הוא רק היבט אחד מתוך מכלול של נושאים, אשר מטרידים רבים מאתנו. העיסוק והחשיבה על הדיאטה נובעים במקרים רבים מתחושות עמוקות שמחפשים להן פתרון, כמו קבלה ואהבה עצמית.

> קראו בלינק על שפת האכילה

מודל היופי והשפעותיו הרוחביות

בני נוער רבים עסוקים לאורך כל היום במידע הזורם ברשתות החברתיות הכולל סיפורים על דמויות מתחום הטלוויזיה, השירה והדוגמנות שבהם כולם מושלמים, כולם זמרים מוכשרים וכולם בעלי גוף שהוא לעילא ולעילא.

מי שהוא מעט רחב יותר מפתח ציפיות עצומות כדי להגיע לממדים של אלילי הנוער, הדבר אינו תמיד אפשרי וגם אם כן, הדבר דורש מאמץ עצום ותקופה לא קלה המצריכה הרבה מאד הכנה ותעצומות נפש.

השלב הראשון הוא קבלה ואהבה עצמית, לאהוב את הגוף כמות שהוא, להעריך את היכולות הייחודיות של כל אחד בהיצע רב של תחומים, לאו דווקא בשירה, דוגמנות או נושאים אחרים שהם מושא להערצה.

בני נוער רבים מוכשרים בתחומים חשובים, אך הבעיה היא שעל כך לא מדברים כמו כישרון ייחודי בספורט ספציפי, אלוף בשחמט, מדעים ועוד. כאשר בני הנוער יבינו שיש לקחת את הדברים בפרופורציות הנכונות, יהיה להם קל יותר להתמודד עם הלך הרוח של הנערים שסביבם.

האם דיאטה תעזור 

הדימוי של הגוף הבריא יקל עליהם והם יוכלו לנסות לבצע מהלך של דיאטה אשר כולל התמודדות עם אכילה רגשית ומעבר לאכילה קשובה על פי הרעב ועל פי הצורך בלבד. הם יעברו למסלול של תזונה מאוזנת ונכונה על פי הנחיות של איש מקצוע שינתב את דרכם בדרך מסודרת ואיטית, עד ההגעה ליעד. 

אם בדרך זו, תהיה ירידה הדרגתית במשקל, הדבר ישמח מאד כל נער או נערה והם יהיו חדורי מוטיבציה להצליח בכך. 

More
articles