המסת שומן בקור – המילה האחרונה לשנת 2017

המסת שומן בקור

קודם לכל נדגיש שהמסת שומן אינה באה במקום פעילות גופנית ואינה באה במקום דיאטה מאוזנת, המהווים את המרכיבים המרכזיים על מנת לחזור ליהנות מגוף חטוב, אלא בנוסף אבל שילוב כל השיטות יביא לתוצאות מפתיעות הנשמרות לאורך זמן.. אם נחזור לשיטת המסת שומן, נציין ששיטה זו מיועדת למצבורי שומן נקודתיים שקשה להוריד באמצעים אחרים (כגון שינוי תזונה, או פעולות ספורטיביות), כך שלא פעם מדובר בטיפול משלים, חיוני ומאוד אפקטיבי.

המסת שומן בקור

חלופה אידאלית לשאיבת שומן

מבנה הגוף והגנטיקה הם אלו שקובעים את כמות השומן שתלווה אותנו לכל אורך חיינו, כך שניתן למצוא אנשים בעלי משקל תקין, אך עדיין יש להם מצבורי שומן שמפריעים להם, ועל כן טוב לדעת שניתן לשפר את נתוני הגנטיקה באמצעות טיפול המסת שומן! ראשית נציין שההליך אינו כמו שאיבת שומן. אז מה ההבדל בין השתיים? ובכן, הליך שאיבת שומן מצריך התערבות פולשנית והוא כולל הרדמה לצד הליך החלמה ממושך ואף כואב ולעומתו הליך המסת שומן אינו פולשני, ובנוסף הוא גם יחסית מאוד חדיש.

אודות שיטת הלייזר וההזרקה הישנים

הליך המסת שומן סטנדרטי אינו מסיר את השומן מהגוף, אלא גורם לתאי השומן להישבר ומכאן שגם להתפוגג. השיטות המקובלות או ידועות נכון לשנת 2017 הן באמצעות קרני לייזר, קרני אולטרה סאונד, הזרקה ובנוסף גם באמצעות הליך משולב אשר כולל המסה ושאיבה משולבים לצד הליך שאינו פולשני. אם נרחיב מעט, נציין שהליך המסת השומן באמצעות קרני לייזר מפרק את השומן לחלקיקים, כך שהשומן נספג בדם ומשם יוצא החוצה באמצעות מערכת חילוף חומרים.  שיטת ההזרקה מבוססת על חומר העונה לשם "פוספטידיל כולין", אשר גם הוא עוזר לשומן להתפרק ולהיעלם. אך  לשיטה החדשה להמסה בקור יש יתרונות רבים על פני שיטות אלה כמוסבר למטה.

אודות השיטה החדשה של המסת שומן בקור

המסת שומן בקור היא המילה האחרונה בתחום החיטוב, זהו תהליך בטוח המקפיא והורס עד 25% מתאי השומן באיזור המטופל. על פי מוניקה פכטר , אחת החלוצות והמומחיות בארץ בשיטה זו "  תאי השומן שנהרסו מסולקים מהגוף באמצעות מערכת השתן והאזור הופך לחטוב יותר. ב2-5 טיפולים בלבד (לפי מצב המטופל), בהפרש של שישה שבועות ביניהם, ניתן להיפטר ממצבורי השומן, בין השאר בזרועות העליונות והתחתונות, בבטן, במותניים, בירכיים, בגב העליון והתחתון ובאזור הישבן .השיטה עצמה קיבלה את אישור הFDA האמריקאי ושל האיחוד האירופי (CEE)."

טרם הטיפול – חשיבות התייעצות מקצועית

המסת שומן בקור מאפשרת להיות גמישים יותר בקשר לנתונים הרפואיים, וזאת כי בעוד בשיטות הרגילות יש מצבים אשר מונעים שימוש בשיטה כמו למשל חולי סכרת או נשים בהיריון צרכים להימנע מהזרקת פוספטידיל כולין, המסת שומן בקור לא מצריכה התערבות של חומרים כימיים , התהליך הוא טבעי ולא פולשני וניתן לביצוע בכל חלקי הגוף.יחד עם זאת כמו בכול טיפול אחר, יש לפנות אל איש מקצוע שמתמחה בתחום, וזאת על מנת להימנע מסיבוכים מיותרים.

חוסר מידע אודות השפעות ארוכות טווח

היתרון הגדול בשיטת המסת שומן בקור טמון בעובדה שהמטופלים זוכים לחזור לשגרת יומם בקלות יתרה, ואף אין צורך לעטות תחבושת. עם זאת, יש להיות מודעים שמדובר בשיטה יחסית חדשה ועל כן טרם נאגר מספיק מידע אודות השלכות ארוכות טווח. כך למשל ישנה סברה שאם לא משלבים דיאטה מאוזנת, השומן שזה עתה הומס, עשוי להיספג במצבורי שומן שנמצאים במוקדים אחרים בגוף. עוד ראוי לציין ששיטה זו מיועדת רק עבור אזורים קטנים ויש לעבור סדרת טיפולים עבור הצלחה מלאה.

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 המסעדות האסיאתיות המומלצות בירושלים
המסעדות בירושלים מציעות עבורכם מבחר ענק ממנו קשה מאוד יהיה לבחור את הטובה ביותר, אם מתחשק לכם להתפנק...
קרא עוד »
ינו 21, 2017
פירות אורגניים בגידול עצמי – יותר זול, יותר בריא ובעיקר טעים!
אין כמו פירות. ויותר מזה – אין כמו פירות בגידול עצמי בעזרת עצי פרי בגינה! למה? כל ההסברים בהמשך! למה...
קרא עוד »
פבר 17, 2021
הבחירה החכמה: אבטחת ספקים לקבלת הפנים של התינוקת שלך
אימוץ תפקיד ההורות מגיע עם מערך אתגרים משלה, ובחירה בספקים הנכונים ללידת התינוקת שלך היא אחת ההחלטות...
קרא עוד »
נוב 25, 2023