למה אחרי ארוחה בא לנו קפה?

Date

 עגלת קפה לאירועים

כולנו מכירים את ההרגשה של אחרי ארוחה גדולה. אחרי שאנו מסיימים לאכול ארוחה עשירה – אנו מרגישים תכף ומיד את הבטן מתנפחת: המכנסיים שהיו משולמות לפני האכילה – כבר אינן מונחות בנוח על המותניים: העייפות מתחילה לחלחל אל הגו: וכול מה שאנו רוצים לעשות – זה ללכת לשכב במקום נוח שיכיל אותנו ואת הבטן הענקית שלנו!

במקרים כאלה ובעיקר בעת אירועים חברתיים, הדבר ההגיוני שיש לעשות (ושרבים פונים איליו) הוא קפה. אותו קפה עשוי פולים שנקלו ונטחנו וכעת הם מעוררים אותנו ומקנים לנו מעין דחיפה שעוזרת להתרענן מהעייפות. 

אבל מדוע אחרי הארוחה בא לנו קפה?

בתחילה חשוב לדעת כי צורך בקפה ובמשהו מתוק לאחר הארוחה, מוכר וידוע והוא טבעי, שכן כעת הגוף הכבד שצרך מזון עד ללא היקר – זקוק למשקה שיעזור לעורר את מערכת העיכול ואת הגוף. לכן צריכה של קפה אשר עשוי פולי קפה מרעננים – היא ברורה. 

מלבד זאת, הצורך בקינוח – גם הוא הופך ברור, זאת משום שהמתיקות שיש בקינוח (מתיקות שמצויה בשלל קינוחים כמו גלידה, עוגה, ממתק, שוקולד וכדומה) המורכבת מסוכר – תעורר את הגוף ותוריד את תחושת הכבדות והעייפות של אחרי הארוחה. הפולים המצויים במשקה החם, מלאי קפאין הלוא הוא: חומר מעורר שמיוצר בטבע. לכן קפה ועוגה לאחר ארוחה נחשבים דרך מושלמת לסיים את הסיפור. 

מתי כדאי לשכור עגלת קפה?

אם אתם מארגנים אירוע קטן או גדול: כנס או מסיבה: אירוע משפחתי או חגיגה לעובדים – אם בר קפה אינו בנמצא חשוב כי תשכרו עגלת קפה לאירועים. עגלות כאלה מספקות את כל מה שצריך על מנת להכין משקאות חמים טריים, בעוד שאפשר להפעיל אותן לבד או באמצעות בריסטה מקצועי. אל עגלת הקפה, מומלץ לצרף גם עוגה או מאפים על מנת לספק את כול מה שדרוש עבור אירוע מושלם. 

אז זה הזמן לתכנן ארוחות, ימי הולדת, כנסים ואירועים עם דוכני אוכל ועגלות גלידה, עמדות שיקיים ומכונות קפה מקצועיות המיועדות עבור אירועים. 

More
articles