היתרונות של עשב חיטה

Date

לא רבים יודעים זאת, אבל עשב חיטה אורגנית נחשב לאחד המאכלים הבריאים ביותר על פני כדור הארץ. עשב חיטה מכיל הרבה ויטמינים, מינרלים, וחומרים מזינים שהם בדיוק מה שהגוף צריך. יש לו חומצות אמינו, אנזימים, נוגדי חמצון, והמון כלורופיל.

עשב חיטה

אבקת עשב חיטה אורגנית קלה יותר לצריכה בתור אבקה מאשר בצורת המיץ שלה. לעשב חיטה יתרונות בריאותיים רבים:

זה מנקה את הדם.

עשב חיטה אורגנית הוא עשיר מאוד בכלורופיל. אלמנט זה הוא אחראי על הבאת חמצן לצמחים וזה יכול לעשות את אותו הדבר לזרם הדם. כאשר הדם מחומצן, זה מנקה את עצמו מרעלים ורדיקלים חופשיים אחרים. לפיכך, זה עוזר לזרימת הדם בגופנו לפעול כמו שצריך.

כאשר זרם הדם נקי, אנו נוטים פחות להשפעות של עייפות ומתח. ככזה, יש לנו יותר אנרגיה לדברים שצריך לעשות. זה גם אומר שאנחנו פחות נוטים ללחץ דם גבוה והפרעות לב וכלי דם אחרות.

– זה עוזר לצמצם את עודפי שומן.

שתיית מיץ על בסיס קבוע מסייעת גם בתהליך העיכול והרזייה.

ראשית, עשב חיטה יכול לעזור בהגברת חילוף חומרים. בנוסף, כאשר אנו אוכלים מזונות בריאים אחרים, זה מאפשר לגוף שלנו לספוג חומרים מזינים אלו טובים יותר.

יתרה מכך, לאלו מבינינו שעושים כושר ובונים מסת שריר, עשב החיטה היא גם עשירה בחלבון אורגני. זאת גם דרך מצוינת ונקייה לצרוך חלבון איכותי – בטח בהשוואה לבשר רזה למשל. טבעונים יכולים לשמוח שהם יכולים לקבל את צריכת החלבון שלהם רק על ידי שתיית מיץ עשב חיטה באופן קבוע.

מעבר לאלו, למיץ עשב חיטה יש יתרונות רבים. ניתן לקרוא עוד על עשב חיטה ויתרונותיה הרבים באתר "טבע בריא".

More
articles