כל כמה זמן צריך לבקר במרפאת שיניים?

Date

משום מה יש הרבה אנשים אשר יש להם פחד תהומי מרופא השיניים. כמו רוב הפחדים גם הפחד הזה לא מבוסס ולא נסמך על הוכחות. עליכם להבין כי רופא השיניים הוא לא מפחיד וכי הטיפול שלו אם נעשה על ידי ידיים מיומנות כלל לא כואב. עליכם להבין גם כי אם תדחו את הביקור אצל רופא השיניים אתם תסבלו בסופו של יום מכאבים קשים. ההמלצה היא לפנות אל רופא השיניים לפחות פעם בשנה ואף לעתים בחצי שנה וזאת כמובן ללא קשר לשאלה אם אתם סובלים מכאבי שיניים. ונדגיש אם יש לכם כאבי שיניים הרי שכדאי להקדים את הביקור אצל רופא השיניים ולפנות אל הרופא בהקדם האפשרי. כך תבטיחו כי השיניים שלכם תהיינה בריאות וזאת עקב העובדה כי ישנו קשר ישיר בין רופא שיניים ובין מצב השיניים.

מרפאת שיניים

האם כדאי לשלוח ילדים לרופא שיניים?

אם יש אוכלוסייה אשר במיוחד לא אוהבת ללכת לרופא השיניים הם ילדים. קודם כל אתם צריכים לדעת כי ממש כמו רופא ילדים כך יש רופא שיניים המתמחה בילדים וכי כדאי לשלוח את הילדים לטיפול אצלו. חוץ מזה אתם חייבים להבין כי בגיל צעיר יש חשיבות אפילו יותר גדולה ללכת לרופא השיניים מכיוון שהרופא מאתר בעיות בשיניים ועומד על כשלים המחייבים טיפול. כך לדוגמא הרופא יבחן האם צריך להתקין גשר לילד או לבצע טיפולים אחרים אשר הכרחיים לבריאות השיניים ולאסתטיקה שלהם. על כן ביקור אצל מרפאת שיניים כמו לובנדנט הוא חובה בגיל צעיר ואף הורה לא צריך לוותר לילד שלו עליו.

חינוך, חינוך ושוב חינוך – הדרך להבטיח כי הילד שלנו לא יזדקק לטיפולי שיניים מקיפים

אם אתם רוצים שהביקור אצל רופא השיניים יעבור בשלום וכמו שצריך אתם צריכים להקפיד לחנך את הילד לצחצח שיניים מגיל צעיר על מנת למנוע צורך בהשתלת שיניים בהמשך. הילד צריך להבין מגיל שנתיים עד כמה חשוב לצחצח שיניים ועד כמה זה משמעותי וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק אם אתם רוצים לדאוג כי הילד שלכם יהיה בריא עם שיניים טובות.

More
articles