תוספי תזונה שנועדו לסייע באיזון המערכת ההורמונלית

Date

הדחף מיני המושפע משינויים הורמונליים בגוף, עלול להימצא בחוסר איזון אצל אנשים מסוימים. חוסר האיזון נובע מכך שעלול להיות עודף או חוסר בהורמוני המין שנמצאים בגופנו. חוסר האיזון ההורמונלי עלול לגרום לעייפות, ירידה או עלייה במשקל, להשפעה מידית על הדחף המיני, עלול לגרום לאי-אונות אצל גברים והפרעות בווסת אצל נשים. חוסר האיזון עשוי להיפתר במגוון שיטות ודרכים. לדוגמה, קיימים עזרים כימיים – תרופתיים ועזרים טבעיים בצורת תוספי תזונה ייחודיים שנועדו לאיזון המערכת המינית וההורמונלית שניתן למצוא במגוון רשתות הפארם. שני העזרים עשויים לסייע באיזון המערכת ההורמונלית בנטילתם לאורך זמן. יש לציין שבמידה וקיימת בעיה רפואית יש להיוועץ עם גורם רפואי באופן מידי.תוספי תזונה

עזרים כימיים – תרופתיים

את העזרים הללו תוכלו למצוא במגוון צורות ומקרים. העזרים ניתנים אך ורק על ידי גורם רפואי המוסמך לכך, ולרוב העזרים יכילו חומרים המשפיעים על הפרשת ההורמונים בגוף. יש לקחת בחשבון שנטילת החומרים הכימיים – תרופתיים עלולה להיות אפשרות פחות בריאה, שכן, בניגוד לתוספי התזונה הטבעיים החומרים שנמצאים בעזרים הללו הינם כימיים ותעשייתיים. קיימים עדויות המעידות על כך שנטילת ההורמונים בצורת התרופות עלולה להעלות את הסיכון לחלות בסרטן, אך מדובר על מינונים גבוהים ובשימוש לאורך זמן. את עזרים אלה תוכלו להשיג במגוון בתי מרקחת, אך יש לשים לב שככל הנראה הניפוק יהיה כרוך בתנאי של מרשם.

תוספי תזונה טבעיים ייחודיים

תוספי התזונה הטבעיים וידה שנועד לאיזון המערכת המינית וההורמונלית, כשמם כן הם, מכילים חומרים טבעיים כגון שמנים ותמציות צמחים מסוימים שנמצאו עדויות לכך שמטיבים עם המערכת ההורמונלית. בניגוד למקביליהם הכימיים, לא כרוך סיכון בשימוש בעזרים אלה, שכן החומרים שממנם תוספי התזונה מורכבים הינם רקיחה טבעית של חומרים. השימוש בעזרים אלה לאורך זמן עשוי לסייע לאיזון ההורמונלית, עלול לגרום לשיפור בתסמינים הנגרמים ממערכת הורמונלית לא מאוזנת ולשפר את איכות החיים של המשתמש. בעזרת שימוש בתוספי התזונה הטבעיים ובעזרת שמירה על הרגלים בריאים כמו שינה טובה, ארוחה מאוזנת ובריאה ושתייה של תה ירוק ניתן יהיה לשפר את איכות חיי המשתמש רבות.

More
articles