תזונה נכונה לחולי סרטן

Date

על מנת להישאר בריאים ובכושר, עלינו לדאוג לגופנו. אחת הדרכים שבהן אנשים עושים זאת היא על ידי אכילת תזונה בריאה. על מנת לעשות זאת, עלינו לאכול את האוכל הנכון. זו הסיבה שדיאטנים יגידו לכם שחשוב לאכול מזון בריא. דיאטנית יכולה לשמור אותך על המסלול עם תזונה בריאה על ידי ללמד אותך על בחירות המזון הטובות ביותר עבור הגוף שלך.

חולה סרטן זקוק למידע והכוונה על מנת לחיות חיים בריאים.

תזונה בריאה לחולי סרטן

חולי סרטן הם קבוצה מיוחדת. הם צריכים להתמודד עם המחלה שלהם בעזרת הרבה דברים. הם צריכים להיות מטופלים בתרופות, הם צריכים להיות במעקב, צריך ליידע אותם על התקדמות המחלה שלהם וכן הלאה. ועל כן מומלץ לקבל טיפול משלים במחלת הסרטן.

חולי סרטן פגיעים מאוד ואפשרויות הטיפול מוגבלות לכימותרפיה. דור חדש של טיפולי סרטן מבוסס על ננוטכנולוגיה והמחקר האחרון מצביע על כך שניתן להשתמש בננו-חלקיקים כדרך להעביר תרופות כימותרפיות ישירות לגידולים. באמצעות טכנולוגיה זו, ניתן לחולי סרטן לקבל טיפול ללא צורך לעבור מספר ניתוחים או טיפולי הקרנות.

זה יעזור להם להתאושש מהר יותר ולהימנע מסיבוכים מניתוח או טיפולים נוספים, שעלולים לגרום לתופעות לוואי כגון נזק עצבי, זיהומים וסיבוכים אחרים.

תזונה נכונה לחולי סרטן איך מתמודדים עם זה?

חולי סרטן תזונתיים מתמודדים עם אתגרים רבים בכל הנוגע לתזונה שלהם. הם נאלצים להתמודד עם בעיות בריאות פיזיות, רגשיות ונפשיות כתוצאה ממצבם התת-תזונה.

על מנת לשפר את התזונה שלהם, צריך לתת להם מידע מתאים לגבי מה עליהם לאכול ומה אסור להם לאכול. מידע זה מסופק על ידי דיאטניות חולי סרטן תזונתיים. הדיאטניות מסוגלות לספק מידע זה באמצעות מגוון שיטות כגון סרטונים ומאמרים במגזינים או בכתבי עת, אך גם על ידי שימוש בניסיון האישי שלהם עם המחלה.

>למידע נוסף בקרו באתר ניו הופ מרכז היפרתרמיה

More
articles