בחילות בוקר בהריון – איך להתמודד עם השיט הזה?

יש תופעות לא נעימות שמלוות את ההריון. אחת הבולטות והמוכרות ביותר הינה בחילות בוקר בהריון. אחוזים ניכרים מקרב הנשים חוות את התחושה הלא נעימה הזו שמלווה אותן עם קימתן בבוקר. הבחילה מלווה אותן ומריצה אותן להקיא במקרים רבים, או במקרים אחרים לחפש אחר פתרון מקל שיעזור להן לנסוך בעצמן את הכוחות לצלוח את השעה הקשה הזו ולהתחיל את היום.

בחילות בוקר, מה עושים?

ראשית חשוב לדעת שיש סיבה לבחילות הללו, ולמרות הקושי וחוסר הנוחות ניתן לומר שהבחילה מספרת על פעילות תקינה ורצויה של המערכת ההורמונלית שמופקדת על התפתחות העובר וההריון. אך כמובן שניתן לחפש ואף למצוא דרכים להקל על ההרגשות הלא נעימות, להפחית את עוצמת הבחילות ולעזור לעצמנו להרגיש טוב יותר.

אורח חיים בריא יותר

אחת הדרכים היא באמצעות אורח חיים בריא ומותאם לצרכי הגוף שלך בתקופה רגישה זו. יש מאכלים שידועים כגורמי בחילות, הם מאמצים את מערכת העיכול, מגבירים חומציות ויוצרים מצב של בחילה ומעודדים הקאות. לעומת זאת יכולה כל אישה ללמוד בעצמה או בעזרת ליווי מקצועי על מאכלים טובים עבורה, כאלו שממתנים את הבחילה ומאפשרים לה להרגיש טוב יותר.

תרופות להפחתת בחילות בוקר בהריון

אם כי חשוב לכל אישה שסובלת מבחילות בוקר בהריון לדעת שניתן להיעזר בתרופות מתאימות וייעודיות של צמל ביו פארמה שתוכלנה לשפר את ההרגשה בתקופה מאתגרת זו. התרופות הללו נבדקו בקרב נשים הרות והן נמצאו יעילות ובטוחות. השימוש בתרופה מקל על תחושת הבחילות ומשפר באופן כללי את ההרגשה. מה שמצדיק בהחלט את השימוש בתרופה. שכן היא מאפשרת לאישה לחוות את ההריון בצורה רגועה ואפשרית יותר, ולשמור על שגרה פעילה ככל שניתן.

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 טיפים להכנת עוגיות מושלמות
אפיית עוגיות מושלמות היא אמנות המשלבת בין טעם למראה. הנה כמה טיפים להכנת עוגיות מושלמות: ראשית, בחרו...
קרא עוד »
יול 18, 2023
חשיפת הבלתי נראה: בחינת הניואנסים של רעיונות לאירועים לאירועים
בעולם הסבוך של תכנון אירועים, שבו חדשנות ויצירתיות משתלבות זו בזו, המושג "אירועים לאירועים" תופס מקום...
קרא עוד »
אוק 13, 2023
מוצרי אפייה
העתיד של מוצרי אפייה אינו קשור רק למרכיבים שבהם אתה משתמש אלא גם בכלים שבהם אתה משתמש. מוצרי אפייה...
קרא עוד »
יונ 30, 2022