בחילות בוקר בהריון – איך להתמודד עם השיט הזה?

יש תופעות לא נעימות שמלוות את ההריון. אחת הבולטות והמוכרות ביותר הינה בחילות בוקר בהריון. אחוזים ניכרים מקרב הנשים חוות את התחושה הלא נעימה הזו שמלווה אותן עם קימתן בבוקר. הבחילה מלווה אותן ומריצה אותן להקיא במקרים רבים, או במקרים אחרים לחפש אחר פתרון מקל שיעזור להן לנסוך בעצמן את הכוחות לצלוח את השעה הקשה הזו ולהתחיל את היום.

בחילות בוקר, מה עושים?

ראשית חשוב לדעת שיש סיבה לבחילות הללו, ולמרות הקושי וחוסר הנוחות ניתן לומר שהבחילה מספרת על פעילות תקינה ורצויה של המערכת ההורמונלית שמופקדת על התפתחות העובר וההריון. אך כמובן שניתן לחפש ואף למצוא דרכים להקל על ההרגשות הלא נעימות, להפחית את עוצמת הבחילות ולעזור לעצמנו להרגיש טוב יותר.

אורח חיים בריא יותר

אחת הדרכים היא באמצעות אורח חיים בריא ומותאם לצרכי הגוף שלך בתקופה רגישה זו. יש מאכלים שידועים כגורמי בחילות, הם מאמצים את מערכת העיכול, מגבירים חומציות ויוצרים מצב של בחילה ומעודדים הקאות. לעומת זאת יכולה כל אישה ללמוד בעצמה או בעזרת ליווי מקצועי על מאכלים טובים עבורה, כאלו שממתנים את הבחילה ומאפשרים לה להרגיש טוב יותר.

תרופות להפחתת בחילות בוקר בהריון

אם כי חשוב לכל אישה שסובלת מבחילות בוקר בהריון לדעת שניתן להיעזר בתרופות מתאימות וייעודיות של צמל ביו פארמה שתוכלנה לשפר את ההרגשה בתקופה מאתגרת זו. התרופות הללו נבדקו בקרב נשים הרות והן נמצאו יעילות ובטוחות. השימוש בתרופה מקל על תחושת הבחילות ומשפר באופן כללי את ההרגשה. מה שמצדיק בהחלט את השימוש בתרופה. שכן היא מאפשרת לאישה לחוות את ההריון בצורה רגועה ואפשרית יותר, ולשמור על שגרה פעילה ככל שניתן.

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אסטרטגיית יציאה: האם נצליח לנהל שגרה תקינה בצל הקורונה?
אחת השאלות הגדולות שנשאלות בתקופה זו, היא האם אנחנו יכולים לחזור לשגרה והאם נוכל לנהל שגרה תקינה...
קרא עוד »
מאי 27, 2020
מדריך מסעדות בתאילנד
יש לא מעט סיבות שמניעות אנשים להגיע לתאילנד הרחוקה, אך אם נהיה כנים, הרי שגם האוכל מהווה טריגר...
קרא עוד »
יונ 24, 2019
איזה מאכלים מכילים אומגה 3?
אומגה 3 הוא שם של חומצה חשובה שיש לה תפקידים רבים בגופנו. השומן הזה תורם לפעילות המוחית, ליכולות שלנו...
קרא עוד »
פבר 25, 2021