ברזל ליפוזומלי – הברזל שבאמת נספג

Date

ברזל ליפוזומלי הוא סוג של תחמוצת ברזל שיכול לשמש כתוסף במזונות. הוא משמש גם כחומר צבעי מאכל, ובקוסמטיקה. ברזל ליפוזומלי נמצא בשימוש נרחב כתוסף תזונה בארצות הברית מאז שנות ה-90.

הברזל הליפוזומלי הוא פתרון לבעיית המחסור בברזל איתה מתמודדים האנשים. זהו מוצר חשוב לבריאותם של אלה שאינם מסוגלים לקבל מספיק ברזל מהמזון. ברזל ליפוזומלי הוא תרכובת כימית חדשה אשר שימשה לטיפול באנמיה. זהו שילוב של שומנים המופקים מדם בעלי חיים ואז מובלעים במטריצה פולימרית. השומנים כלולים בקפסולות ומשתחררים לאט לאורך זמן. 

תפקיד הברזל בגוף האדם

ברזל הוא אחד ממרכיבי התזונה החשובים ביותר בגופנו. ברזל נחוץ לייצור תאי דם אדומים, הנושאים חמצן בכל גופנו. ללא מספיק ברזל, איננו יכולים לתפקד כרגיל. הברזל בגוף האדם עוזר לשמור על איזון הדם והחמצן, החיוני לבריאות. מחסור בברזל עלול להוביל לאנמיה, שעלולה להשפיע על הלב ואיברים אחרים.

לכן מחסור בברזל הוא בעיה בריאותית רצינית שיש לטפל בה על מנת למנוע את הפיכתו למצב כרוני. תוספי ברזל הם חלק חשוב בכל תזונה בריאה וניתן למצוא אותם בצורות שונות כמו מיצים עשירים בברזל, דגנים, לחמים וכו'. לא רק שלתוספי ברזל יש יתרונות בפני עצמם אלא שהם גם מספקים יתרונות נוספים כמו הגברת רמות האנרגיה וחילוף החומרים של הגוף, וכן מתן הגנה מפני מחלות כמו סוכרת וסרטן.

קנו עכשיו באתר: https://www.bteva.co.il/

צריכת ברזל ליפוזומלי עם תוספי תזונה

תוספי תזונה הם בין המוצרים הנפוצים ביותר בשוק והם משמשים מיליוני אנשים. הם נרשמו על ידי רופאים לטיפול במחלות ומצבים שונים, וכן נצרכים על ידי אנשים שמעדיפים להיעזר בתרופות טבעיות. כך גם אנשים שסובלים ממחסור בברזל יכולים לשפר את ספיגתו באמצעות קפסולות של ברזל ליפוזומלי.

More
articles