איך להכין סמודי ספירולינה מזין וטעים? מתכון מרענן

Date

אין כמו לשבת על כוס סמודי בריא ומרענן שמכיל סופר פוד במהלך ימות הקיץ. אם אתם רוצים לחזק את הגוף שלכם ולפתוח כל יום בהרגשה מעולה, אז לא יהיה כדאי לכם לוותר על סמודי שמכיל ספירולינה. יש מגוון דרכים להכין אחד כזה, ובמאמר נשתף אתכם במתכון מעולה שנמליץ לכם בחום לנסות.

מתכון לסמודי ספירולינה

  • 20 גרם ספירולינה טרייה
  • 2 בננות קפואות
  • 4 תמרים מגולענים
  • כף זרעי המפ

ניתן לשחק עם המתכון ולהחליף את הבננות בפירות אחרים, כמו מנגו למשל. לאחר שתכירו טוב יותר את ההעדפות האישיות שלכם והדרך שבה אתם אוהבים לשתות את הסמודי שלכם, כמובן שתקבלו כיוון מדויק לגבי הדרך שבה אתם רוצים להכין אותו בכל בוקר.

תשקיעו בבריאות שלכם ותראו איך זה משתלם לכם ומעניק לכם את כל האנרגיות שאתם רק צריכים כדי לעשות את כל המטלות היומיות שלכם על הצד הטוב ביותר. אנו בטוחים שהקפדה על אורח חיים בריא תאפשר לכם לחיות חיים הרבה יותר טובים.

ספירולינה טרייה – הבחירה הנכונה

אם אתם הולכים לעשות שימוש בספירולינה בסמודי שלכם, אז לפחות תעשו את זה עם ספירולינה טרייה, שכן מדובר בפתרון יותר זול ויותר בריא. ניתן להזמין אותה ישירות לביתכם ולהכין את המשקה המועדף עליכם מבלי שתצטרכו לצאת מהבית כדי לקנות את המצרכים.

לצד הקפדה על תזונה מאוזנת שכוללת שפע של פירות, ירקות ומזונות על, יהיה כדאי לכם לוודא שאתם עושים גם פעילות גופנית מידי יום. גם אם מדובר על פעילות מתונה, תזכרו שזה מחזק את הגוף שלכם, מקטין את הסיכוי למחלות שונות ומעניק לכם את כל האנרגיות שאתם רק צריכים להמשך היום.

More
articles