אוכל בריא עד הבית

Date

שמירה על משקל הגוף ועל בריאות תקינה, אינה משימה קלה. רבים מאתנו עושים כל שניתן כדי לבצע זאת ולא אחת נתקלים בקשיים כיוון שכולנו לא יודעים מה בדיוק לאכול. החשיבה עבורנו הוא תוכנית מובנית של תפריט שנכון לנו.

שיטה חדשה של נגישות למזון הנכון

הפתרון לכך הוא שיטת אוכל בריא עד הבית. מדובר באוכל שתואם את צרכיו של כל לקוח ספציפי אשר מגיע לביתו אחת לתקופה, כך שיש ללקוח מלאי זמין והוא אינו זקוק לערוך קניות ולבשל.

בשלב הראשון היועץ של החברה משוחח עם הלקוח לאחר מילוי השאלון ובהתאם לנקודות האקוטיות כמו משקלו של הלקוח, הצורך בהפחתת סוכרים וכו', מתקבלת החלטה על התפריט הייעודי עבורו. הלקוח בוחר מתוך ההיצע הקיים בקטגוריה זו את המנות שאותן הוא מבקש לקבל בהתאם להעדפות הקולינריות שלו. לאחר הכנת כל ההזמנה, צוות המטבח עמל להכין זאת. הלקוח יקבל את ההזמנה שלו ביום ראשון והיא תכלול שתי ארוחות לכל יום, למשך חודש ימים של אוכל בריא עד הבית.

הקלה בנושא הבישול

אחת הסיבות להצלחה הגדולה של מיזם זה היא העובדה שלקוחות רבים אינם מעוניינים לבשל מנות ייחודיות רק עבורם. זו טרחה גדולה שכוללת חשיבה, לוגיסטיקה של קניות ושעות של עבודה במטבח שכוללות גם את העלויות שכרוכות בכך כמו גז, מים ואפייה.

לעומת זאת בשיטה החדשה, כל לקוח מלקט מתוך המבחר את המנות המוכנות שמותאמות למצבו הבריאותי, השליח מעביר זאת עד ביתו של הלקוח וכך במשך חודש ימים יש לו מנות אוכל זמינות לכל יום. בדרך זו אין דאגה לגבי מה לאכול היום, מה לקנות ומה להכין כי אוכל בריא עד הבית נמצא. ראו לדוגמה ארוחה מותאמת אישית!

More
articles