מגשי פירות – כיצד בוחרים?

Date

מגשי פירות כבר מזמן הפכו לשי מבוקש ופופולארי שמתאים לכול אירוע – החל ממתנה ליולדת, עד לאירועים קטנים כמו בר או בת מצווה, ברית או הרמת כוסית. מלבד זאת, מגשי פירות הפכו למתנה מושלמת ומקורית עבור עובדים והם נראים מעולה בכול חגיגה או ארוחת ערב. לכן רבים בוחרים מגשים כאלה כדי לשמח ולהפתיע אנשים אחרים. בשל הפופולאריות של השי הנפלא הזה, רבים מחפשים חנויות און ליין למשלוח מגשי פירות – מה שלא תמיד נותן אינדיקציה לגבי איכות המארז. אז כיצד בוחרים את השי המושלם? הנה מספר דגשים שיש לשים אליהם לב בעת הבחירה:

המלצות

כדי לבחור מגשי סושי פירות למשל, רצוי לחפש המלצות אודות חנויות שמוכרות מגשים טריים, איכותיים של פירות בעונה. חפשו המלצות בפורומים ובאתרי אינטרנט של חנויות, או חפשו ממליצים כמו חברים, עמיתים לעבודה וקרובי משפחה (בעיקר אם מדובר במשלוח של מספר מגשים). מי שירצה יוכל לחפש המלצות באתרים של חנויות למגשי פירות או ברשת החברתית שם ניתן לקבל המלצות והפניות במהירות. 

אפשרויות

בדקו באתר האינטרנט של החברה המספקת משלוחי פירות, כי יש מגוון אפשרויות. ודאו כי הפירות מגוונים טריים ובעונה וכי יש מספר גדלים של מגשי פירות כמו קטן/ בינוני / גדול. שימו לב שבקטלוג יש מגשי פירות כשרים. נסו לבדוק האם אפשר להוסיף מתנה נוספת למגש, כמו יין טוב, שוקולדים, דובי (בעיקר במשלוחים ליום האבה) וכדומה. משלוח סלסלות פרי שמלווה בשי קטן: ישמח כל אחת ואחד. 

מחיר

לבסוף יש לבצע השוואת מחירים. בדקו אם המחירים בין החנויות השונות ובדקו כי המחיר תואם את גודל השי ואיכותו. באמצעות מתן דגש לכל אלה – תוכלו לבחור מגשי פרי איכותיים, מרשימים וטריים. 

 

More
articles