מקררים קטנים לאחסון תרופות שניתן למקם בכל מקום

מקרר ייעודי לאחסון תרופות

המקרר הביתי שנועד לקרר בעיקר מוצרי מזון ומשקה, הופך לעתים למעין "מקרר כלבו", שמסיבות כאלו ואחרות מקרר גם מוצרים שונים שמוטב שיאוחסנו בנפרד ממוצרי המזון הסטנדרטיים.

כך למשל המצב בבתים רבים לגבי תרופות שונות, שיש לשמור בקירור. בין היתר מדובר בנרות גליצרין, תרופות פוריות, אינסולין ושלל דוגמאות נוספות.

במאמר שלפניכם נפרט אודות פיתוח חדשני שיאפשר לכם ליהנות מיכולת קירור אופטימאלית ומהאפשרות לאחסן את התרופות בקירור בכל מקום שרק תחפצו בו – מקררים קטנים לאחסון תרופות.

מדוע בעצם לא מומלץ לאחסן תרופות במקרר הביתי?

להלן כמה מהסיבות המרכזיות בגינן לא מומלץ לאחסן תרופות במקרר הביתי:

  • הרחק מהישג ידם של ילדים: בימינו כל זאטוט בן שנתיים כבר מסוגל לפתוח ללא קושי רב את דלת המקרר ולנבור בין המדפים. אין ספק שמדובר בתופעה מסוכנת, אך כשגם תרופות נכנסות לתמונה, מדובר בתופעה מסכנת חיים ממש. באמצעות מקרר ייעודי לתרופות ניתן לקרר את התרופות החשובות בחדר השינה, על מדף גבוה בחדר הרחצה או בכל מקום שנמצא הרחק מהישג ידם של ילדים וכך למנוע אסון.

 

  • זיהום מוצרי מזון: כאשר מקררים את התרופות במקרר הביתי קיימת סכנה כפולה הבאה לידי ביטוי בזיהום מוצרי המזון בתרופות מצד אחד ובקלקול התרופות על ידי מגע עם מוצרי המזון והמשקה מצד שני.

 

  • סכנת נטילה ע"י קשישים: בנוסף לכל שהוזכר לעיל, קיימת סכנה גדולה של נטילת תרופות שלא לצורך ע"י קשישים, בדגש על קשישים הסובלים מדמנציה. כך או אחרת, אין יותר בטוח וחכם מלקרר את התרופות במקררים קטנים ייעודיים הנמצאים בשליטתו המלאה של האדם שצריך בפועל ליטול את התרופות.

מה הם היתרונות של מקררים קטנים לתרופות?

להלן היתרונות המרכזיים של מקררים קטנים לאחסון תרופות:

  • נוחות מרבית: מעבר לכך שמדובר בפתרון הבטיחותי ביותר, יש לציין כי מדובר גם על הפתרון הנוח ביותר. את המקרר ניתן למקם בכל חדר בבית וכך למשל לפתח מנהג קבוע של נטילת התרופה לפני הכניסה למיטה או אחרי צחצוח השיניים בבוקר.
  • גמישות אופטימאלית: מקררים קטנים לקירור תרופות ניתן לשנע בקלות רבה מאוד לכל מקום שרק תרצו. כך לדוגמה אם אתם מעוניינים לצאת לחופשה ארוכה ואפילו לחופשה בת מספר ימים, אין שום סיבה שלא תוכלו לקחת אתכם את המקרר הקטן בתא המטען של הרכב ולמקם אותו בצימר, בבית המלון או בבית החברים שיארחו אתכם. אין ספק שמדובר בפתרון המושלם עבור אלו שזקוקים לטיפול תרופתי קבוע, שיש בו מן הפגיעה בספונטניות.
  • לא לפספס אף תרופה: לעתים, כאשר התרופות נמצאות בקירור במקרר הביתי, קשה יותר לעקוב אחרי המלאי באופן קבוע. עם זאת, כאשר כל מה שיש במקרר זה רק תרופות, הרבה יותר קל לשים לב מתי המלאי מתחיל להידלדל ומתי הגיעה העת להזמין תרופות חדשה.

 

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרגול פילאטיס רמת גן
כמעט ולא ניתן למצוא פעילות יותר חיובית וטובה בעבור הגוף מאשר תרגול פילאטיס. בעזרת פילאטיס תוכלו...
קרא עוד »
אוג 24, 2016
היתרונות בבחירת קייטרינג חלבי לבר מצווה / בת מצווה
בהזמנת קייטרינג לאירועים גדולים כמו בר מצווה או בת מצווה, ישנן החלטות דיי קשות שצריך לקחת. אם עוד...
קרא עוד »
אוק 31, 2021
המסת שומן בקור – המילה האחרונה לשנת 2017
קודם לכל נדגיש שהמסת שומן אינה באה במקום פעילות גופנית ואינה באה במקום דיאטה מאוזנת, המהווים את...
קרא עוד »
מרץ 05, 2017