מסעדות – מזון מהיר – האם זה בריא

Date

תרבות החיים של אזרחים רבים בישראל היא לא תרבות נכונה. לפחות בכל מה שקשור לתרבות המזון. אנחנו מוצאים את עצמנו עסוקים מידי מכדי לפנות זמן, מחשבה ואפילו רצון להשקיע בהכנה של ארוחות מזינות ובריאות. רבים מאתנו מתבססים על ארוחות הנערכות במסעדות, נקנות בדוכנים מהירים המציעים אוכל מהיר ובקיצור, ניזונים מהרבה מאוד ג'אנק פוד.

ברור כי זה לא מומלץ ולא טוב ולא בריא לאף אחד. כאן נשאלת השאלה האם זה כך באופן גורף? האם כל האוכל הנמכר במסעדות הוא אוכל זבל? אין אפשרות למצוא מזון מהיר שהוא גם בריא? אז כאן כדאי לבחון את האפשרויות הקיימות.

> בדקו רשימת מסעדות במודיעין בלינק הזה ששווה לאכול בהן!

אוכל בריא במסעדה – יש דבר כזה!

כל מסעדה שמכבדת את עצמה מכינה מגוון גדול של מאכלים. לצד השניצל נוטף השומן יהיו גם סטייקים שהם נעשים בצורה בריאה. יהיו פרגיות ויהיה אפיל שווארמה שלא ממש בטוח שהוא לא טוב לבריאות. מבר לכך בכל מסעדה יש גם סלטים חיים לצד הפחמימות הריקות והמשמינות. ברור כי אפשר ללכת עלא ארוחה של עוף או בשר רזה לצד סלט עשיר וכך ליהנות למעשה מארוחה בריאה.

קינוח בריא

קינוחים לא חייבים להיות עשויים על בסיס שמנת, קצפת, סוכרים ועוד שלל חומרם מזיקים. יש גם פירות עסיסיים וטריים אשר אותם אפשר לבחור מתוך ההיצע וכך ליהנות גם מקינוח מרענן שיתרום לבריאות.

ברור שהכול תלוי במודעות. חשוב מאוד ללמוד מעט על מוצרי המזון השונים, על מה הם מכילים, מה התרומה שלהם לבריאות ומה הם מועילים לנו. כך הבחירה תיעשה יותר חכמה וגם יותר בריאה עבורנו.

מה שותים?

לשתייה שאנחנו שותים יש גם כן תרומה משמעותית לבריאות שלנו. אנחנו יכולים לבחור משקאות מתוקים, מיצים עתירי סוכר, קולה וכל המשקאות ההרסניים שאין ביניהם לבין בריאות כלום.

אנחנו יכולים אבל להעדיף את מיצי הפירות הטריים, את הסודה הקרה והמרעננת או אפילו מים צלולים. המשקאות הללו יועילו לנו ויתרמו לנו מהבחינה הבריאותית ואנחנו רק נרוויח מהם.

אז כמו שאמרנו, קצת מודעות.

עם מודעות נוכל לגלות כי יש בהחלט מזון מהיר במסעדות שהוא גם בריא!

אולי יעניין אתכם גם: https://modiinet.co.il/business/?cat=97

More
articles