מגשי פירות יבשים

Date

בואו להתפנק במיטב הפירות היבשים ולפנק את האהובים שלכם, לרגל יום ההולדת, לרגל יום הנישואין, או סתם כך באמצע היום, פינוק טעים ובריא, שתמיד כיף לקבל! מתאים גם לצמחונים וכמובן גם לאוכלוסייה הטבעונית!

מושלם לכל אירוע ולכל החגים

מתאים כמתנת תודה יומיומית לאנשים שאתם מעריכים, מתאים במיוחד לשולחן הקינוחים של ראש השנה או חג ט"ו בשבט האהוב והעשיר, או לשלוח כאות לסימפטיה לחבר קרוב לעבודה או לחברה שבדיוק ילדה.

ט"ו בשבט הגיע, חג למגשי הפירות

דקורטיבי וצבעוני, זה המגש המושלם לשלוח לט"ו בשבט, מלא בתענוגות מיטב הפירות והאגוזים המיובשים של ישראל, המסודרים בצורה הכי יפה, מוכנים לאכילה.

מגשי פירות יבשים המכילים מגוון של פרוסות מנגו אקזוטיות, משמשים ים תיכוניים, אפרסקים צהובים עשירים, אגוזים טריים מסקרמנטו, תפוח וושינגטון מיובש,  לדר, קיווי מיובש, שזיפים אורגנים ושזיפים רגילים מיובשים. תוכלו לבקש גם מגש עם שקדים ופיסטוקים ליום הולדת, בצורה מיוחדת של הגיל. הפרי שעימו אנו עובדים מיובש לאחר הקציר ונשמר לטעם של אור שמש לאורך כל השנה בזכות האיכות והיחס האישי שמקבל כל פרי בתהליך היבוש הייחודי שלו, שמבטיח טעם מושלם גם לאחר ייבוש ארוך.

החשיבות של שילוב שקדים במגשי הפירות שלכם לעצמכם או לאהובים שלכם

בשקדים יש יותר סידן מאשר כל אגוז אחר. בנוסף, הם עשירים בסיבים וויטמין E, נוגדי חמצון המסייעים להילחם בדלקת מסוכנת.

מגשי פירות יבשים– רב שימושיים

מגש העץ הרב שימושי יכול לשמש כתחתית או כקערת פירות. מתנה גאונית שתרשים ותרגש את כל מקבלי המגש המפתיע!

מוצגים באופן אטרקטיבי עבור unboxing יפה שמצטלם טוב והטעם, בכלל חלומי

אנו דואגים לאריזה מושלמת וסידור הפירות בצורה מדהימה שכבר תתן לכם טעם של עוד. היכנסו לאתר סלסלה ובחרו את המגש שהכי מתאים לכם.

More
articles