האם יש תרופה לאוטיזם?

Date

כאשר אנחנו בהיריון אנחנו מצפים כי הילד שלנו יהיה בריא, חזק וללא בעיות רפואיות. אך כיום יש יותר ויותר אנשים המגלים כי זהו לא המצב וכי הילד שלהם נולד עם בעיות רפואיות לא פשוטות. ניתן לומר כי אחת הבעיות הרפאויות הנפוצות ביותר שיש זה אוטיזם (קראו באתרה של טלי אנגור). אולי זה בגלל המודעות של ההורים או של הממסד הרפואי או אולי זה בגלל אורח החיים המודרני או שאמצעי האבחון השתפרו אך כיום ניתן לומר כי אחוז האוטיזם באוכלוסייה הוא הרבה יותר גדול מבעבר וכל הורה צריך להיות מודע לעובדה זו. כאשר אנחנו מדברים על אוטיזם אנחנו צריכים לזכור כי יש הרבה מאוד רמות של אוטיזם וכל רמה מאופיינת בצורה אחרת. עם זאת, יש לציין כי כיום לא מוכרת תרופה רשמית אשר יכולה לשנות את מצבו של האוטיסט ואשר יכולה להשפיע עליו.

תרופה לאוטיזם

מדוע תזונה יכולה כל כך להשפיע על אוטיזם?

אז מה בכל זאת הורה יכול לעשות אם לילד שלו יש אוטיזם? מכיוון שאנחנו רוצים לעשות הכול בשביל הילדים שלנו זוהי שאלה דרמטית שאנו חייבים לקחת בחשבון. אם כן כיום יש טענות חזקות יותר ויותר אשר אומרות כי תזונה נכונה יכולה להשפיע על הילד האוטיסט. אנשים הטוענים הזאת אומרים כי אם הילד יאכל דברים בריאים אשר נמצאו כמטיבים עם אוטיסטים מצבו ישתפר בצורה דרמטית וזהו משהו שכדאי לקחת בחשבון. על רקע זה יש לציין כי ברור כיום שתזונה משפיעה על הבריאות של כל אדם ועל כן ברור גם מדוע רבים חושבים כי היא יכולה להשפיע על הבריאות של אוטיסטים. מידע נוסף בעניין תוכלו למצוא באתר של טלי אנגור.

האם אני יכול לדעת לבד איזה מאכלים משפיעים על הילד שלי?

אך שימו לב השאלה האם תזונה יכולה להוות תרופה לאוטיזם קשורה באופן הדוק למה שאנחנו משלבים בתזונה שלנו. ברור לכל כי לא כל מאכל בריא ישנה את מצבו של האוטיסט ועל כן כדאי לפנות אל מומחית לתזונה אשר תדריך אותנו מה בדיוק לתת לילד שלנו לאכול ותלווה אותנו בכל ההליך וכך תעלה את הסיכויים כי יחול שינוי.

More
articles