ד"ר קובי שגיא: הרטבת לילה אחרי גמילה – האם זה תקין?

הרטבת לילה

גמלתם את הילד שלכם? כמה טוב. אם הצלחתם לעבור את השלב הזה והפעוט שלכם השיג שליטה על הסוגרים זה נפלא. אכן שלב מייגע ומתיש שהורים רבים חוששים מפניו. אבל גמילת היום היא במקרים רבים רק חלק א' של הסיפור. החלק השני והארוך יותר הוא גמילת הלילה. בחלק זה יש לא פעם הרבה מתח ועלילה ארוכה ארוכה שגם הריח שלה לגמרי לא נעים.. קראו מה מספר על התנליך ד"ר קובי שגיא.

ככה זה הולך!

אבל לפני הכול חשוב להרגיע ולגלות את הסוד כי מרבית הילדים לא נגמלים ביום וגם בלילה בשלב אחד. אז אם הילד שלכם השיג שליטה מלאה ביום, אך בלילה הוא עדיין מרטיב – זה לגמרי תקין. הוא ילד בריא ורגיל שמותר לו להתנהג כילד. כל זה נכון עד לגיל 5. עד לגיל זה הילד לא חייב להשיג שליטה מלאה על סוגרים בלילה וההרטבות בהחלט אינן מדאיגות. אם כי לאחר שמלאו לילד חמש אנחנו כן מצפים ממנו לקום יבש. לרוב הילד יתרגל לכך בצורה עצמית והוא יתחיל לקום יבש באופן טבעי. שכן גופו ילמד שהטלת שתן זו פעולה מודעת ונשלטת.

ד"ר קובי שגיא: ומה עושים כשזה לא מתרחש?

אמנם בדרך הטבעית והרגילה זה אמור לקרות. אבל למרבה הצער לא תמיד זה כך מספר לנו ד"ר קובי שגיא. יש אחוזים רבים של ילדים שמתקשים להיגמל בלילה. הם כבר נקיים ביום ושולטים על עצמם שליטה מלאה. אבל בלילה…הלילה – מה יהיה עליו? אם גם לכם יש ילד שכבר עבר את גיל חמש אבל עדיין מרטיב בלילה אולי הגיע הזמן לטפל בו? יש טיפולים יעילים ומוצלחים שיוכלו לגרום לילד שלכם לקום יבש.

הטיפול המומלץ של ד"ר טל שגיא

מגוון טיפולים מוצעים בשוק. אבל כמובן שלכל שיטה יש חסרונות ובעיות שונות. קבלו את הטיפול המומלץ אשר מציע מענה מושלם ואחוזי הצלחה רבים -מדובר על הטיפול של ד"ר קובי שגיא. האסכולה שעומדת מאחורי הטיפול היא שילד מרטיב הוא לא ילד שיש לו בעיה רפואית. אלא ילד שישן עמוק. הטיפול מבוצע על סמך זה ומביא לאחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל הסיבות לאכול סושי
מה כל כך מיוחד בסושי? ומה גורם למאכל היפני להיכנס ללב ליבו של הציבור הישראלי? כמעט בכל מקום מרכזי ,...
קרא עוד »
פבר 15, 2017
עד מתי מומלץ להתעמל בזמן הריון
בעבר הייתה נטייה לומר כי פעילות מוגברת בעת היריון עשוי להוביל לדימומים, לצירים מוקדמים, להפלות או...
קרא עוד »
דצמ 26, 2019
קפה תמרה
בכל עיר ישנם בתי קפה עם קפה מצוין, אך כשמדברים על קפה תמרה, זה הרבה יותר מסתם קפה. קפה תמרה שוכן לצד...
קרא עוד »
מרץ 28, 2016