ד"ר קובי שגיא: הרטבת לילה אחרי גמילה – האם זה תקין?

Date

גמלתם את הילד שלכם? כמה טוב. אם הצלחתם לעבור את השלב הזה והפעוט שלכם השיג שליטה על הסוגרים זה נפלא. אכן שלב מייגע ומתיש שהורים רבים חוששים מפניו. אבל גמילת היום היא במקרים רבים רק חלק א' של הסיפור. החלק השני והארוך יותר הוא גמילת הלילה. בחלק זה יש לא פעם הרבה מתח ועלילה ארוכה ארוכה שגם הריח שלה לגמרי לא נעים.. קראו מה מספר על התנליך ד"ר קובי שגיא.

ככה זה הולך!

אבל לפני הכול חשוב להרגיע ולגלות את הסוד כי מרבית הילדים לא נגמלים ביום וגם בלילה בשלב אחד. אז אם הילד שלכם השיג שליטה מלאה ביום, אך בלילה הוא עדיין מרטיב – זה לגמרי תקין. הוא ילד בריא ורגיל שמותר לו להתנהג כילד. כל זה נכון עד לגיל 5. עד לגיל זה הילד לא חייב להשיג שליטה מלאה על סוגרים בלילה וההרטבות בהחלט אינן מדאיגות. אם כי לאחר שמלאו לילד חמש אנחנו כן מצפים ממנו לקום יבש. לרוב הילד יתרגל לכך בצורה עצמית והוא יתחיל לקום יבש באופן טבעי. שכן גופו ילמד שהטלת שתן זו פעולה מודעת ונשלטת.

ד"ר קובי שגיא: ומה עושים כשזה לא מתרחש?

אמנם בדרך הטבעית והרגילה זה אמור לקרות. אבל למרבה הצער לא תמיד זה כך מספר לנו ד"ר קובי שגיא. יש אחוזים רבים של ילדים שמתקשים להיגמל בלילה. הם כבר נקיים ביום ושולטים על עצמם שליטה מלאה. אבל בלילה…הלילה – מה יהיה עליו? אם גם לכם יש ילד שכבר עבר את גיל חמש אבל עדיין מרטיב בלילה אולי הגיע הזמן לטפל בו? יש טיפולים יעילים ומוצלחים שיוכלו לגרום לילד שלכם לקום יבש.

הטיפול המומלץ של ד"ר טל שגיא

מגוון טיפולים מוצעים בשוק. אבל כמובן שלכל שיטה יש חסרונות ובעיות שונות. קבלו את הטיפול המומלץ אשר מציע מענה מושלם ואחוזי הצלחה רבים -מדובר על הטיפול של ד"ר קובי שגיא. האסכולה שעומדת מאחורי הטיפול היא שילד מרטיב הוא לא ילד שיש לו בעיה רפואית. אלא ילד שישן עמוק. הטיפול מבוצע על סמך זה ומביא לאחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

More
articles