שומרים על הבריאות בהריון עם תוספי התזונה

כיום, יותר מתמיד, ישנה חשיבות אדירה לאורח החיים הבריא. כך, המון אנשים דואגים לבצע בדיקות חדשות לבקרים, לאמוד את המדדים שלהם, ולנסות להבין איך ניתן לשפר את הבדיקות ואת איכות החיים עד לסט הבדיקות הבא. לעתים, בהמלצות הרופאים, מתחילים לא מעטים להשתמש בתוספי תזונה מלבד שמירה על כושר כמו הליכה או גלישה על גלשן סופט. כיום, בעת שהתוספים נגישים והפכו להיות חלק משגרת החיים, ניתן לקחת אותם כמובנים, אך אם לוקחים מבט פנימה לרגע – הרי שמדובר על מוצר מהפכני שמטיב בקלות בלתי נתפסת את חייהם ובריאותם של אנשים רבים. אם ישנה קבוצה באוכלוסיה שעליה לשמור על הבריאות יותר מכל, היא הנשים בהריון. לכן, לא מפתיעה כלל העובדה כי נשים רבות צורכות תוסף תזונה בהריון.תזונה נכונה

לא רק הבריאות שלך חשובה כעת

בתור נשים בהריון, כמה פעמים שמעתן את ההמלצה מהסובבים אתכן כי "כעת אתן אוכלות בשביל שניים"? כנראה שלא מעט. אולי המשפט הזה כבר נשמע כקלישאה, אך מדובר על אמת שחשוב לדבוק בה. המזון שאת מכניסה לגופך, עתיד להשפיע באופן ישיר על בריאות התינוק. המשמעות היא, שמעבר לתזונה נכונה שאת מראש מקפידה עליה, עליך למקסם את הבריאות שלך וזאת על מנת להבטיח בריאות שלמה לתינוק. תוספי תזונה לנשים בהריון מבטיחים לך הרמוניה מושלמת בגופך. ההריון אינו זמן טוב להיות בחוסרים בגוף, על כן, כדאי לוודא כי אם ישנם חוסרים שונים ולדאוג להשלימם. אל דאגה, תוכלי להשלים אותם בקלות עם תוספי התזונה.

תוספי תזונה בהריון – מה הכי מומלץ?shutterstock_149173259

כיום מוצעים למכירה תוספי תזונה רבים, שתכליתם למלא את החוסרים בגופם של אנשים. כאשר מדובר על הנשים בהריון, ויטמין בזמן הריון מבטיח לך את כל שתוכלי לבקש: הרמוניה בגוף ובריאות. עולה השאלה הגדולה והיא אילו תוספים מומלצים לנשים בהריון. למרות שגוף של כל אישה שונה, ישנם תוספים שיכולים להטיב עם כל הנשים ולהבטיח תוצאות נפלאות.

כך לדוגמא האומגה 3. בתקופה העוברית ובשנה הראשונה לאחר הולדת התינוק, ישנו צורך לא מועט באומגה 3. כאשר מדובר על המוח האנושי, כ-60% מההרכב שלו הוא שומן, ועל כן, על מנת להבטיח התפתחות נאותה ובריאה, ישנו צורך בכמויות גדולות של חומצות שומן. אם כן, ישנה המלצה בתור הריונית, לצרוך את תוספי התזונה לאורך ההריון, וכך להבטיח השפעה חיובית וחיונית על חיי העובר והתינוק. חשוב לציין, כי העובר אינו בעל יכולת לייצר את האוגמה 3, ועל כן יש לו תלות בתזונת האם.

תוספי תזונה נוספים המומלצים במהלך ההריון הם תוספי התזונה של הברזל, של היוד וכמובן שגם המולטי ויטמין. חשוב לציין כי עם התחלת צריכת תוספי התזונה, כדאי להתייעץ עם רופא לגבי אופי השימוש והתאמתו אל גופך. זיכרי, הבריאות שלך כעת משפיעה גם על בריאותו של העובר שלך. בריאות טובה – היא מפתח להכל.

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאכלים שיעזרו לכם להתגבר על עצירות
לא מעט אנשים סובלים מעצירות ומחוסר יכולת להתרוקן כם כאשר הם מרגישים שהם ממש צריכים את זה. תחושה זו...
קרא עוד »
נוב 28, 2019
ארוחת שף לחגיגת יום נישואין
ארוחת שף לחגיגת יום נישואין היא אירוע מיוחד שמגיע לו את הטוב שבטוב. ואם אתם מחפשים כמה רעיונות נהדרים...
קרא עוד »
פבר 20, 2023
צילום אוכל – היבטים חשובים בנושא
כאשר ניגשים אל צילום אוכל יהיה חשוב להתייחס לזווית הצילום, התאורה ולא פחות גם לעריכה שתבוצע לאחר מכן...
קרא עוד »
אוק 20, 2021