5 מאכלים שאם החתול שלכם אכל צריך לטוס לוטרינר

Date

כל חתול הנמצא אצל משפחה מסוימת במשך יותר מיומיים הופך לחלק אינטגרלי מן המשפחה. חתולים הם אחת החיות החמודות ביותר שיש בבית ולא סתם הם מככבים בסרטוני יוטיוב רבים ומתחרים עם ילדים קטנים וכלבים. אך העניין הוא שממש כמו ילדים קטנים אנחנו צריכים לדאוג לחתולים ולשמור עליהם מכל משמר וזאת בכדי להבטיח כי החיים שלהם יהיו טובים ובריאים. על רקע זה אנחנו צריכים לשים לב מה הם מכניסים לפה ובמקרה שהם מכניסים אוכל לא בריא מיד ללכת אל וטרינר חירום בשרון Kupet.

  • חלב מקולקלמאכלים מסוכנים לחתולים

עליכם לקחת בחשבון כי חתולים מאוד אוהבים חלב, אך הם לא יכולים להבחין מתי החלב מקולקל ועל כן במקרה שהחתול שלכם שתה חלב מקולקל אנחנו ממליצים לכם לרוץ אל הוטרינר ולקבל ממנו טיפול מקיף ובדיקה אשר תבטיח כי החתול שלנו בריא וחזק.

  • נחש או עקרב

אין דבר שחתול אוהב יותר מאשר לשחק עם חיות אחרות ולא משנה אם זה עכברים, חולדות, ציפורים ועוד וזאת עקב העובדה כי חתול הוא חיית טרף בטבעו. אך יש חיות אשר יכולות לסכן את החתול מאוד כמו עקרב או נחש ועל כן ברגע שהוא נחשף אל חיה כזאת אסור לנו לקחת סיכון ועלינו לפנות אל וטרינר.

  • קופסאות פלסטיק

מדוע שחתול יאכל קופסאות פלסטיק? אם כן אתם צריכים להבין כי כאשר בקופסאות הללו יש שאריות של אוכל החתול לא יבחין בין הקופסא ובין האוכל ועל כן אנחנו צריכים להיות עם היד על הדופק בנוגע לכך.

  • צמחים רעילים

עליכם לדעת כי בכל סביבה יש צמיחה רעילים אשר יכולים לפגוע מאוד בחתול ואנו צריכים להבטיח קודם כל כי החתול שלנו לא יאכל את הצמחים הללו ושאם הוא אכל צמח כזה הוא יזכה לטיפול מסור וטוב.

  • סבון

סבון יכול להיות מאוד לא בריא לחתול שלנו ואם החתול שלנו אכל סבון אנחנו חייבים לטפל בכך בהקדם ולפנות אל וטרינר אשר יבדוק אותו ויחליט על דרך הטיפול הטובה ביותר בו.

חשוב לדעת:

אוכל בריא ותזונה נכונה לחברינו על ארבע

More
articles