פירות אורגניים בגידול עצמי – יותר זול, יותר בריא ובעיקר טעים!

Date

אין כמו פירות. ויותר מזה – אין כמו פירות בגידול עצמי בעזרת עצי פרי בגינה! למה? כל ההסברים בהמשך!

למה אין כמו פירות?

פירות הם הדרך הטובה ביותר לפנק את עצמנו בעזרת מזון. למה? מפני שהפירות הם לא רק טעימים, אלא הם גם מאוד מזינים. חוץ מזה, הם גם צבעוניים ויפים לעין וכך הם גם מצליחים לעורר את התאבון שלנו בכל פעם מחדש. המגוון העצום של סוגי הפירות, בשלל הצבעים והערכים התזונתיים שלהם, גורם לכך שלעולם לא יימאס לנו מאכילת פירות ואפילו משתיית המיץ שלהם או בכלל, בכל דרך אפשרית.

האפשרות המוכרת

כולנו מכירים את האפשרות ללכת ולקנות פירות אצל הירקן או בסופר. אפשרות זו מאפשרת לכולנו ליהנות מפירות בזמינות גבוהה. כמו כן, כך באפשרותנו גם ליהנות ממבחר גדול של פירות וכל זה תמורת השקעה של זמן וכסף כשבדרך כלל, מדובר על קנייה שבועית או מספר פעמים באותו השבוע, בהתאם לטיב הפירות המוצעים לנו ובהתאם לטריות שלהם, המשפיע על אורך חיי המדף שלהם.

האפשרות הנוספת

לצד האפשרות של רכישת הפירות האהובים עלינו, יש אפשרות נוספת בעלת יתרונות רבים, עליהם נרחיב בהמשך – גידול עצמי של הפירות. עצי פרי בגינת הבית, ואפילו בגינה של הבניין, מאפשרים לנו ליהנות מהפירות האהובים עלינו ביותר בלי לבקר אצל הירקן או בסופר, אלא פשוט על ידי יציאה אל הגינה.

היתרונות הבולטים של עצי פרי

כאמור, לגידול עצי פרי יש הרבה מאוד יתרונות. מן הסתם, לא נמנה את כולם, אבל בהחלט נתייחס אל העיקריים שביניהם. אם כן, אחד היתרונות הבולטים של אפשרות זו הוא האפשרות ליהנות מפרי עמלנו, תרתי משמע, ולאחר ההשקעה בגידול העץ, פשוט לקטוף ממנו את הפירות בבוא העת וליהנות מכל מה שיש להם להציע. יתרון בולט נוסף הוא האפשרות לשלוט באמצעי ההדברה שאנו משתמשים בהם וכך באפשרותנו לדעת מה בדיוק אנחנו מכניסים לגוף שלנו כשאנו אוכלים את הפרי או שותים את המיץ שלו. 

More
articles