להתחיל את הבוקר עם קפה מקצועי מבלי לצאת מהבית

Date

קפה מקצועי מבלי לצאת מהבית
קפה הוא אהבתם של אנשים רבים שמעריכים קפה, אוהבים את תרבות הקפה, ובוחרים את פולי הקפה האיכותיים ביותר. בנוסף, ישנם אנשים רבים שאינם יכולים להתחיל את הבוקר מבלי לגמוע בשקיקה את הקפה האהוב עליהם, שנמצא בדרך כלל בבית הקפה השכונתי. אבל מהו קפה איכותי? וכיצד מכינים קפה מסוג זה מבלי לצאת מהבית? התשובות בהמשך.

מה הופך קפה לקפה איכותי?

קפה איכותי מקורו בפולי הקפה המיוצרים בארצות כמו ברזיל, איטליה, אתיופיה ואפריקה. פולי הקפה מיוצרים בתהליכים שונים, שלכל קפה ישנו דרגת איכות שונה. אחד מפולי הקפה הנפוצים הינו קפה בשם 'ערביקה' המגיע מברזיל, ומשמש את מרבית אוכלוסיית העולם. עריקה הינו זן מובחר ויוקרתי של קפה.

אחד מפולי הקפה המיוחדים ביותר והיקרים ביותר הינו קפה בשם 'לואק' , המיוצר באיים האינדונזיים על ידי נמייה שאוכלת פירות מיוחדים, תוך שפולי הקפה עוברים בקיבתה של הנמייה תהליך קילוף ותסיסה, ולאחר יציאתם מהקיבה, הפולים מנוקים באופן יסודי ונקלים. תאמינו או לאו – פולי קפה אלה נחשבים מהמשובחים ואף היקרים בעולם.

גם פולי הקפה מסוג 'רובסטה' נחשבים פופולאריים והם מיוצרים דווקא בווייטנאם וברזיל. 'רובוסטה' הינו קפה איכותי אך זול יותר משאר פולי הקפה האיכותיים, וכמות הקפאין בו היא גדולה. היכולת להשיג קפה מסוג זה במחירים נמוכים – היא תנאי הגידול הפחות קפדניים בהם גדלים פולי הקפה.

אז כיצד תוכלו ליהנות מקפה מקצועי מבלי לצאת מהבית?

אם אתם מעוניינים להכין קפה טוב ומקצועי בבית, ולפנק גם את עצמכם וגם את האחרים בקפה שלכם, חשוב להכין קפה באמצעות מכונת קפה מקצועית עימה ניתן ליהנות מקפה מושלם. את פולי הקפה יש לחקור ולרכוש לפי טעם אישי, ולאחר מכן יש לבחור מכונת קפה שמתאימה לכם מכל.

אילו מכונות קפה ישנן?

בשנים האחרונות ישנה חלוקה ברורה של סוגי מכונות הקפה. הסוגים הקיימים הינם:

  • מכונות ידניות – מכונות קפה שהחלו את עבודתם כבר בתחילת המאה והן נחשבות למקצועיות ומהנות, וזאת משום שניתן להיות מעורבים בכל תהליך הקפה בעת השימוש.
  • מכונות חצי אוטומטיות – מכוונות פופולאריות שמאפשרות הכנת קפה תוך שליטה על כמות הקפה והקצפת החלב באופן עצמאי.
  • מכונות אוטומטיות – מוכנות אלה מתאימות לאוהבי קפה איכותי אך קבלתו ללא התעסקות יתרה בהכנת הקפה. מכונות אלה מכינות קפה מושלם באופן עצמאי ובזמן קצר.

    עוד על מכונות קפה ניתן למצוא בדף הבא: http://www.sapore.co.il/39980-%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A7%D7%A4%D7%94

קפה חזק

לסיכום נאמר כי לא משנה על איזה צד תקומו בבוקר – קפה איכותי וטוב יכול להפוך את היום שלכם ליום מושלם.

More
articles