סירים ומחבתות איכותיים מבית Scanpan

Date

חברת Scanpan הידועה מדנמרק מייצרת ומשווקת כלי מטבח ובישול כבר משנות החמישים של המאה שעברה. החברה, שמשווקת את מוצריה שכוללים סירים ומחבתות איכותיים לעשרות מדינות, הינה שם נרדף לאיכות ולמצוינות. בסירים ובמחבתות מבית Scanpan משתמשים בשלנים חובבים לצד מקצוענים ובין שלל המוצרים ניתן למצוא פתרונות לכל צורך ולכל דרך בישול. למותר לציין שהמוצרים השונים מאופיינים כולם באיכות גבוהה, חומרי גלם מהמעלה הראשונה ורמת גימור ללא פשרות.

כל גודל, לכל אחד

לפני שנסקור חלק ממגוון מוצרי החברה נספר ששלל סירים ומחבתות של חברת Scanpan מגיעים בשלל דגמים וגדלים כך שכל אחד יוכל למצוא את הפתרון המתאים לצרכיו. בין אם זקוקים למחבתות קטנות או למחבתות גדולות, בין אם מעוניינים בסיר לבישול איטי או בכזה שמתאים לבישול מהיר, תמיד ימצא המוצר המתאים ובאיכות הגבוהה ביותר.

דגמי מחבתות וסירים

בין המוצרים הקיימים ניתן למצוא בין היתר:

  • מחבתות קלאסיות – אלה הם מינים שונים של מחבתות במראה המוכר. ישנם דגמים בגדלים משתנים, יש מחבתות עשויות פלדת אל חלד איכותית (נירוסטה), אלומיניום רב שכבות, יש מחבתות קרמיות לבישול בריא ואחיד, דגמי טיטנים עם ציפוי קרמיקה לבישול מקצועי ועוד.
  • מחבתות צלייה – אלה הם מחבתות שנועדו לצליית בשר על הגריל (לקבלת דגם של "פסים" צרובים) וניתן לצרוב עליהן גם מינים שונים של ירקות ליצירת מטעמים נפלאים. דגמי מחבתות מסוימים מתאימים לכירות גז ואילו דגמים אחרים לכיריים מסוג אינדוקציה.
  • מחבתות מסוג ווק – כלי בישול אלה, דמויי הקערות העמוקות, מצוינים לכל מי שאוהב לבשל מאכלים בסגנון אסיאתי או לכל מי שמוקיר את הדגם הזה כמצוין לבישול בריאותי, עם מעט מאוד שמן או להקפצה עם רטבים שונים.
  • סירי בישול להכנת תבשילים מסוגים שונים על כירות גז וכן כאלה שמתאימים לכירת אינדוקציה.
  • סירים לבישול איטי בתנור, עשויים מחומרים עמידים בטמפרטורות גבוהות לרבות ידיות ומכסים.
  • סירים מותאמים להכנת רטבים (סירים בעיצוב נמוך במיוחד) וכן כאלה שמתאימים להכנת נזיד, מרקים ועוד.
  • סירים ייעודיים לאפיית לחמים ומאפים, מותאמים לתנורים ביתיים.

 

More
articles