גאדג'טים שעושים חשק לבשל

Date

אם אתם אוהבים להיות במטבח ואתם בשלנים חובבים, או אם אתם סטודנטים שרק רוצים לצאת מהמטבח ולהפוך את העבודה בחלל הבישול לקלה יותר – חשוב שתדעו כי ישנם כמה גאדג'טים שגם יהפכו את החיים שלכם לקלים יותר, וגם יקנו לכם העצמת החוויה במטבח במידה ואתם אוהבים להיות בו.

גאדג'טים למטבח

עוד מידע תוכלו למצוא גם בקישור זה.

אז מהם אותם ג'דגטים וחידושים? הכנו לכם רשימה של 4 מכשירים שאתם חייבים לעצמכם!

מטחנת פלפל מלח חשמלית – כאשר עובדים במטבח, המלחה ופלפול התבשילים היא חלק בלתי נפרד מהעבודה, בזמן שישנם אנשים שאוהבים לטחון את הפלפל והמלח שלהם על מנת לקבל מקסימום טריות וטעם.

כדי לעשות זאת בקלות ניתן להיעזר במטחנת פלפל ומלח חשמלית שבלחיצה אחת מעשירה כל תבלין ללא צורך בגריסה מעייפת של התבלינים. באמצעות מכשיר זה תוכלו לעבוד בקלות ברחבי המטבח וליהנות משלל תבלינים אותם ניתן להכניס למטחנה.

מתקן להכנת ביצה קשה – ביצים הם חלק בלתי נפרד מהמטבח הישראלי והן משמשות כמעט כל אופה ובשלן. כדי לחסוך בזמן בישול וגם כדי לפנות את הגז מסיר ביצים רותח: ניתן לרכוש מתקן להכנת ביצה קשה במיקרוגל שתוך 3 דקות מקנה ביצה קשה. בכך אפשר לבשל בקלות ארוחות בוקר וערב וליהנות מפרודוקטיביות באזור המטבח.

פורס ירקות ספירלי – אם אתם רוצים להקנו לסלט שלכם מראה מיוחד או אם אתם רוצים לארח עם מגש  ירקות פרוסים בצורה מעניינתף פורס ירקות ספיראלי הוא הגדג'ט עבורכם. באמצעות פורס מקצועי מסוג זה ניתן לפרוס כל ירק לספירלה, ולהפוך את הירקות לסוג של פסטה בעוביים שונים. הפורס מעולה גם לטבעוניים שרוצים לחוש תחושה של פסטה עשויה ירקות, טעימה ונדיבה.

סוחט לימון – דרך נוספת לקבל מקסימום יעילות במטבח ולסחוט את הלימון במלואו היא באמצעות סוחט לימון. בשלנים חובבים ואף אנשים שלא אוהבים להתאמץ ייהנו במיוחד מכלי פרקטי לסחיטת לימון אשר מאפשר מיץ לימון טבעי בזמן קצר המתאים לכל תבשיל, סלט, ועוגה.

לסיכום, בין אם אתם אוהבים לבשל לבין או לאו – מוצרים אלה יהיו עזר כנגדכם ויעניקו לכם חוויות בישול נעימה וקלה.

More
articles