כיריים גז או אינדוקציה מה יותר טוב?

Date

עד לפני כמה שנים בודדות הכרנו כיריים גז בלבד אך בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בעולם זה וכיום אתן יכולים להנות ממגוון גדול של יתרונות בכיריים אינדוקציה. בשונה מכרייל גז, בכיריים אינדוקציה אין אש גלויה כלל והדבר כולל כמה וכמה יתרונות משמעותיים. מאידך, ישנם גם כמה חסרונות בכיריים אלה אשר גורמים ללא מעט אנשים להישאר נאמנים לכיריים גז אותן אנו מכירים מזה עשרות שנים.

היתרונות של כיריים אינדוקציה

היתרונות הגדולים ביותר של כיריים אינדוקציה מתבטאים בעיקר בפן האסתטי ובפן הנוחות, ראו גם מבחר תנורים קומפקטיים. כיריים אלה באות כמשטח זכוכית ישר לחלוטין ללא פתחי הגז המוכרים לנו מכיריים גז. לעובדה זו יש יתרונות רבים מבחינת נוחות ניקיון הכיריים. על מנת לנקות את כיריים אינדוקציה כל שעליכם לעשות זה להעביר מגבון לח או מטלית רטובה והכיריים נקיות לחלוטין.

ניקיון קל במיוחד

אין כל צורך לפרק את כל מערכת הגז במטרה לנקות את הכיריים (כמו שלא צריך לפרק את מזגני הפוג'יצ'ו לניקיון כללי) ולכם לא מעט אנשים כיום בוחרים באפשרות זו. נוסף על כך המראה הכללי של כיריים אלה מרשים הרבה יותר. לא מעט אנשים כיום מייחסים חשיבות עליונה למראה הכללי של דירתם ולכן בוחרים באפשרות של כיריים אינדוקציה.

חיסכון של מקום רב

כמו כן, במידה ואתם לא עושים שימוש כלל בכיריים, מבחינתכם מדובר במשטח זכוכית לכל דבר ועיניין בו אתם יכולים לעשות שימושים שונים. במילים אחרות, כיריים אלה יחסכו לכם לא מעט מקום על השיש בשל העובדה הפשוטה כי הם משמשים ממש כמו השיש שלכם כאשר אתם לא עושים בהן שימוש.

אך מנגד, זמן ההתקררות של כיריים אלה ארוך במיוחד מה שעלול לגרום לסכנת כוויות במצב של חוסר תשומת לב.

More
articles