אוכל מוכן צמחוני בירושלים? יש דבר כזה!

Date

כל מה שאתם אוהבים במטבח הצמחוני, שכולל גם מנות ירקות מדהימות, מנות צמחוניות מבושלות וכן גם מנות מרגשות בטעם מושלם מהמטבח הטבעוני שלנו אם תבקשו. בואו ליהנות עם האורחים שלכם מהטוב ביותר ולקבל הרבה מחמאות בדרך, בין ביס לביס תקבלו מטר של מחמאות שעושות טעם של עוד גם במטבח הצמחוני. שירותי הקייטרינג ומגשי האירוח הצמחוניים שלנו ישאירו אתכם פעורי פה וכך גם את האורחים שלכם.
רוצים לקחת הבייתה?
ממליצים לכם לטעום מכל הטעמים ולהנות מכל המנות היחודייות שלנו, לקחת הביתה למשפחה או לאירועי חברה שונים. טעם של פעם בחיים, הצמחונות מעולם לא הייתה טעימה יותר.

קייטרינג צמחוני במחירים נוחים לכל כיס

המחירים שלנו נוחים לכל כיס, והמנות שלנו טעימות במיוחד, בכל מנה מושקעת מלוא תשומת הלב ומלוא הנדיבות במוצרים הטובים ביותר בשוק הצמחוני. מנות איטלקיות, מנות ישראליות, מנות ספרדיות, ושילובים שונים המתאימים לטעם הים תיכוני והמזרחי של הישראלים וכל זה בורת בישול ייחודית צמחונית.
מגשי האירוח שלנו לאירועים שיפרסו באירוע שלכם לא ישאירו אתכם אדישים, גם את אלה אשר אינם צמחונים, הם לא ירגישו בהבדל מרוב הטעם המושלם שיטעמו אצלנו. עם אווירה צעירה ונעימה ותפריט צמחוני שידהים גם אתכם! לכל סוג של אירוע!

הכשרות שלנו

קייטרינג 4 עונות הנו קייטרינג כשר. על הכשרות מופקדים משגיחי כשרות מהרבנות שעושים את עבודתם נאמנה בכל יום.

התפריטים שלנו מתאימים לאירועיים עסקיים ופרטיים כאחד

תפריטים צמחוניים ייחודיים, תוכלו לבחור מבין מגוון המנות והתפרטים המובנים שלנו בחבילות מפתיעות במיוחד שלא ישאירו אף אחד רעב, ועל בטן מלאה הרבה יותר כיף לחגוג ולבגור עסקאות, להכיר עמיתים לעבודה כפי שאתם בטח כבר יודעים. לא תאמינו למגוון שלנו במנות הצמחוניות. קייטרינג עשיר במיוחד מצוות מומחה לאירועים צמחוניים וטבעוניים. צוות שנושם קולינריה קלאסית מנות צמחוניות ייחודיות, טעימות, נדיבות שגורמות לכל אחד להתענג על כל ביס וביס. קייטרינג צמחוני וטבעוני, אוכל מוכן לפי הזמנה ולפי ההעדפות שלכם. לא תאמינו למגוון, תתקשו להאמין לטעם הייחודי והטעים במיוחד.

More
articles