למה כדאי לאכול ירקות ופירות אורגניים

ירקות ופירות אורגניים הם המקור הטוב ביותר לקבל את המנה היומית של הויטמינים והמינרלים שהגוך שלכם צריך. אבל לא רק זאת, ירקות ופירות אורגניים הם הדרך הטובה ביותר לגרום לילדים שלך לאכול בריא. בדקו את המבחר שמציעה אדמה חנות אורגנית.

הסיבה העיקרית היא שירקות ופירות אורגניים גדלים ללא שימוש בחומרי הדברה או דשנים סינתטיים מה שאומר שיש בירקות ובפירות האורגניים יותר חומרים מזינים מאשר ירקות ופירות רגילים ובגלל זה הירקות והפירות האורגניים טעימים הרבה יותר.

פירות וירקות אורגניים גם מספקים לך ולגופך מגוון רחב של נוגדי חמצון, המסייעים בהגנה על הגוף מפני מחלות.

מזון אורגני גדל ללא שימוש בחומרי הדברה, דשנים סינתטיים או אורגניזמים מהונדסים גנטית. חקלאות אורגנית גם עוזרת להפחית את כמות זיהום המים ושחיקת הקרקע הנגרמת משיטות חקלאות קונבנציונליות.

המונח "אורגני" מוגדר, על פי חוק, כשיטת ייצור שאינה כרוכה בשימוש ברוב הכימיקלים החקלאיים הקונבנציונליים האסורים בחקלאות אורגנית. תוצרת אורגנית גדלה על ידי חקלאים שמקפידים על כללים נוקשים. הנחיות אלו כוללות חומרי הדברה אסורים, דשנים סינתטיים ואורגניזמים מהונדסים גנטית. התקנות לחקלאות אורגנית אוסרות גם על שימוש באנטיביוטיקה, הורמוני גדילה, הקרנה ובוצת ביוב על מנת להבטיח את בריאותם ורווחתם של עובדי החווה, בעלי החיים והסביבה.

לחקלאות אורגנית יש תקופה ארוכה של היסטוריה, החל משנות ה-40 באירופה.

איפה אפשר לקנות פירות וירקות אורגניים?

פירות וירקות אורגניים יקרים יותר מאשר עמיתיהם הלא אורגניים מכיוון שהם עתירי עבודה לגידול ולעיבוד. יש להם גם חיי מדף קצרים יותר מאשר לעמיתיהם הלא אורגניים מכיוון שהם אינם מכילים חומרים משמרים.

ניתן למצוא תוצרת אורגנית בכל חנות אורגנית או חנות המכולת המקומית שלך, בשוק האיכרים, וגם בחנויות בוטיק אורגניות ממומלצות!

כך או כך חשוב להקפיד על צריכה של פירות וירקות ואם אפשר לצרוך פירות וירקות אורגניים מה טוב!

לבריאות!

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
7 מזונות מפתיעים עשירים בויטמין C
ויטמין C עוזר לטיפול בשורה ארוכה של מחלות אבל גוף האדם לא מסוגל לייצר או לצבור אותו בעצמו. הפתרון:...
קרא עוד »
דצמ 22, 2016
קורס ברמנים לחיילים בסדיר – תנו לנו לדאוג לכם
ברמנים הם האנשים שמערבבים משקאות ומשרתים לקוחות. הם גם מבצעים משימות אחרות כמו קבלת הזמנות, מילוי...
קרא עוד »
יול 08, 2022
מה מיוחד במעשנת Big green egg
מעשנת Big green egg היא מכשיר לברביקיו וגריל רק בצורה קצת מפתיעה והרבה יותר איכותית: היא מאפשרת לבשל אוכל...
קרא עוד »
אוג 27, 2020