הזמנת פירות וירקות באינטרנט – דרך נפלאה להגדיל את כמויות הירקות והפירות שאוכלים בבית

Date

בפירמידת המזון של משרד הבריאות (לא רק בישראל, אגב), צריכת ירקות מופיעה שנייה בחשיבותה מבחינת הכמות הנצרכת, אחרי דגנים (מלאים, כמובן). משרד הבריאות ממליץ לקטנים ולגדולים לצרוך בין 3 ל – 5 מנות ירקות ביום, ובין 2 ל – 3 מנות פירות בכל יום (מנה היא בערך כוס מלאה פרי או ירק, או כ – 100 גרם פרי או ירק), ורצוי מאוד לגוון, על מנת ליהנות מן השפע התזונתי המוכל בקבוצות שונות של פירות וירקות (שניתן בקלות להבחין ביניהם, לפי צבעי הפירות והירקות).

ירקות ופירות הם טעימים במיוחד כשהם טריים – ולא תמיד הירקות בסופר הם איכותיים, טעימים, או בריאים מספיק על מנת לאפשר לכם ולמשפחתכם את שפעת הבריאות הזו. על כן – במאמר זה נמליץ על הזמנת פירות וירקות מהאינטרנט, ונפרט בנוגע ליתרונות.

חשוב לבחור בירקות ופירות איכותיים מאנשי מקצוע

אתרי אינטרנט המתמחים בהזמנת ירקות ופירות מהאינטרנט, מתמחים בעיקר במכירה של פירות וירקות. זה אומר, שהירקות והפירות המוצעים לכם דרכם הם איכותיים, טריים, ונרכשו אצל מיטב המגדלים בארץ. תמצאו אתרי אינטרנט העוסקים במשלוחי ירקות ופירות טריים עד לבית הלקוח, המציעים שפע מגוון וצבעוני של תוצרת האדמה, כולל דגשים על פירות וירקות שהם בשיא העונה שלהם, ונמכרים טעימים וכיפיים במיוחד לאכילה בעונה זו. מעקב אחר ירקות ופירות שנמצאים בשיאם בעת ההזמנה, תאפשר לא רק ליהנות מפירות וירקות טריים, אלא גם לגוון בסוגים שונים של ירקות ופירות שאתם אוכלים, לפי עונות השנה.

אגב, אתרים רבים שעוסקים במשלוח ירקות ופירות עד הבית, מציעים גם ארגזים בגדלים שונים ובהם תכולת פירות וירקות המשתנה על פי ההיצע, הירקות היפים ביותר בעת ביצוע המשלוח, והרצון לגוון במשלוחים. זו יכולה להיות דרך נפלאה ליהנות מירקות מגוונים ומפתיעים.

על מנת ליהנות מהרכיבים התזונתיים של הירקות והפירות – חשוב לקבלם ממקור מתמחה

נושא משמעותי בבחירה של ירקות ופירות, הוא השימוש בחומרי הדברה וההעדפה לירקות אורגניים, ירקות ממועטים בחומרי הדברה, וירקות הנמכרים בפיקוח בנוגע לכמות חומרי ההדברה שבהם. גם אם אתם בוחרים בירקות ופירות אורגניים – מומלץ לשטוף אותם היטב לפני האכילה (לא רבים יודעים זאת, אבל גם בגידול אורגני נעשה שימוש בחומרי הדברה, אם כי הם במינונים מופחתים משמעותית ובפיקוח קפדני על ההרכב). אם אתם בוחרים ברכישה של ירקות ופירות בפיקוח – וודאו כי החברה שתבחרו לעבוד עימה בוחרת את המגדלים ואת הירקות והפירות עצמם בקפידה, ושולחת אליכם ירקות ופירות טריים, כאמור בפיקוח בעניין כמות ואיכות חומרי ההדברה המשמשים אותם, ושהוחזקו בתנאים אופטימאליים עד שהגיעו אליכם.

הזמנה בקליק – נוח וזמין

בנוסף ליתרונות המשמעותיים בעבודה מול אתרי אינטרנט המתמחים במשלוח פירות וירקות איכותיים עד הבית, חשוב גם לציין את הנוחות של הזמנית פירות וירקות באינטרנט. אתרי אינטרנט המספקים שירות זה, מאפשרים בחירה נוחה, ממש בקליק, של כל הירקות והפירות שאתם מחפשים, כולל המלצות על ירקות ופירות שהם במיטבם, ואפילו לעיתים חלוקה לקטגוריות של ירקות ופירות על פי רכיבים תזונתיים ויתרונות בריאותיים. כל אלה, הופכים את הרכישה באתר לנוחה ומהירה – ובסופה, ארגז מלא בשפעת הארץ, ירקות ופירות טריים ומלאי טעם, ואולי הכי חשוב – שפע מגוון וזמין לגוף של ויטמינים, מינרלים, סיבים תזונתיים, וערכים תזונתיים נוספים – מהם תוכלו ליהנות, אתם, המשפחה, הילדים, וכל בני הבית. בתיאבון!

More
articles