מבחר סנדוויצ'ים בריאים להכנה

Date

אכילה בריאה בזמן ארוחת הצהריים אינה תמיד קלה. זה תמיד נראה נוח לצאת ולקנות מזון מהיר, או משהו מהמכונות האוטומטיות. עם קצת מחשבה תחילה תוכל לקבל ארוחת צהריים שהיא גם בריאה וגם טעימה מאוד. זה המקום בו כריך העוף נכנס לתמונה.

ישנן מספר דרכים שונות בהן תוכל להכין את כריכי העוף. הקלה ביותר היא ככל הנראה להשתמש בבשר פרוס מהמעדנייה. הוא לא ממש תזונתי כמו חזה עוף אפוי, אך ניתן להשתמש בו בשעת דוחק. אינך חייב להכין חזה עוף במיוחד עבור הכריך. אם נשארו לך שאריות מארוחת הערב של הלילה שלפני תוכל להשתמש בהן עבור הכריך. אז בהנחה שיש לך גישה לעוף טוב, הבא נסתכל על שלושה כריכים שהופכים לארוחת צהריים נהדרת.

כריך עוף ברביקיו

כריך מיוחד! פורסים את חזה העוף ומניחים אותם על הלחם. עכשיו מוסיפים קצת גבינת צ'דר ואת רוטב הברביקיו האהוב עליך. מכניסים למיקרוגל למשך כדקה ויש לך ארוחת צהריים חמה וטעימה.

כריך סלט עוף

כריך זה הוא בהנחה שאתה יודע איך להכין סלט עוף. די קל לעשות זאת, פשוט חותכים את חזה העוף ומוסיפים מיונז, בצל, וכל דבר אחר שתרצה להוסיף. כל מה שעלייך באמת לעשות הוא לשים את סלט העוף בין שתי פרוסות לחם או טורטייה.

טורטיית עוף קיסר

זוהי טורטייה קלה מאוד להכנה. פשוט שים את חזה העוף על טורטייה. עכשיו הוסף קצת חסה, גבינה מגורדת, וקצת רוטב קיסר. אם תרצה שזה יהיה בריא יותר, השתמש במעט גבינה וברוטב קל. ניתן לארוז את הכריך הזה היטב והוא יישאר טוב במשך מספר שעות.

מידע נוסף ורעיונות ניתן לקבל באתר כריך טרי בכתובת:

http://www.k-tari.co.il/

More
articles