פיצוחי בריאות

Date

חלק מאתנו צורך פיצוחים במהלך יום העבודה, אחרים מול הטלוויזיה כאשר רואים משחק כדורגל טוב או סרט מעניין ואחרים במהלך טיול בטבע. בעוד הפיצוחים הממולחים נחשבים לפחות בריאים דעו כי יש מגוון סוגי פיצוחי בריאות הנחשבים דווקא ליותר בריאים וצריכה שלכם במינון מסוים מדי יום יכולה לסייע ביתרונות בריאותיים שונים לגוף ולנפש, מניעת מחלות, חיזוק המערכת החיסונית ואף הזנת הגוף בוויטמינים ומינרליים החיוניים לתפקוד השוטף. 

היתרונות הבריאותיים של פיצוחים שונים:

  • אגוזי מלך – סביר להניח שכבר שמעתם על היתרונות הבריאותיים של אגוזי מלך. הם מסייעים בשיפור תפקוד הלב וכלי הדם, מספקים לנו מגנזיום, אומגה 3, ברזל, סידן, ויטמין E וכמובן גם חלבונים. מומלץ להוסיף כמה כאלה לסלט הירקות היומי שלכם או אפילו לנשנש כמה כאלה ביום במהלך העבודה.
  • אגוזי ברזיל – אגוזים מסוג זה מכילים מספר ויטמינים חשובים, סידן וברזל, אשלגן וחומצות שומן חשבונות. אלה גם מכילים סלניום הנחשב למינרל חשוב מאוד כאשר 2 יחידות של אגוזי ברזיל ביום יספקו לכם עם מנת הסלניום הנדרשת לכם.
  • שקדים – פיצוחים נהדרים המלאים בסידן, חלבונים, ברזל, סיבים תזונתיים וויטמינים מסוג C,B,E עדיפות לאכילה שקדים טריים, לא קלויים.
  • פיסטוקים – לדאוג לקנות רק טריים בשל העובדה שהם מתחמצנים מהר. הם מלאים בחלבון וברזל מהצומח ונהדרים במקרה של אנמיה.
  • בוטנים – הבוטנים עשירים בחומצה פולית וויטמינים חשובים מסוגים שונים. כדאי לצרוך בוטנים טריים שבאלה יש גם נתרן ואשלגן. הסירו את הקליפות מעליהן ואז אכלו.

הזמינו כעת משלוח עד דלת הבית:

לצד אלה תוכלו למצוא מגוון נוסף של אגוזים, בוטנים ופיצוחים מסוגים שונים שעשויים להיות חיוניים לבריאות שלנו, שיפור המערכת החיסונית, אספקת ויטמינים ומינרליים החיוניים לתפקוד ולבריאות ועוד. מינון נכון וצריכה נכונה שלהם יתרמו המון לבריאותכם. כעת תוכלו להזמין משלוחי פיצוחים עד דלת הבית באתר go nuts. תוכלו להזמין פיצוחים במשקל, מארזים ומגשים מיוחדים לחגים, כקינוח לארוחת השבת, לישיבה עם חברים ועוד. ניתן להזמין גם כמתנה ואריזות מעוצבות של פיצוים טריים המוגשים במרקם והאיכות הנדרשת להפיק מהם את מיטב המינרליים והוויטמינים שלהם. לפרטים נוספים היכנסו לאתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

More
articles