מארזי תה של סרמוני – מתנה מקורית לעובדים

Date

מארזי תה של סרמוני

אין כמו תה חם ומהביל כדי להעביר יום חורפי או שעה של רוגע. תה טוב, חליטה טבעית, תה איכותי ואפילו לגימת תה קר מאפשרים רוגע ושלווה, בריאות ואיכות חיים. כיום יש מגוון רחב של סוגים וטעמים של תה שאפשר לבחור, ובכך להנות מספל מהביל מחמם מרגיע ומלא בריאות.

אם אתם מחפשים מתנה מקורית לעובדים שלכם – מארז תה יכול להיות מתנה מקורית ונהדרת, בעיקר כיום כשיותר אנשים מאמצים טרנד של בריאות ושתיית חליטות במגוון טעמים וסוגים. אז מדוע כדאי לבחור במארזי תה של סרמוני?

הנה כמה מילים על יצרנית התה האיכותי והטעים

'סרמוני' היא חברה ישראלית שמייצרת תה ברמת פרמיום. החברה מספקת מארזי תה ירוק מהודרים גם עבור אנשים פרטיים וגם עבור עסקים. המארזים המעוצבים מכילים שקיקי תה יפיפיים במגוון טעמים החל מתה קלאסי כמו ארל גריי עד תה ירוק, פרחי קמומיל, פירות יער, לימונענע, צ'אי ושאר טעמים נהדרים!

לדוגמא: עבור עובדים אפשר לבחור מארז תה בקרטון מעוצב וקשיח. מארז כזה מכיל 20 שקיקי תה של נענע מלימונית ולואיזה. מתנה מסוג זה מכילה 2 מארזי פירמידה, 2 מארזים של קוביות תה מיני, תפזורת תה בשקים, קנקן זכוכית בעיצוב מהמם, מסננת נירוסטה לחליטה ושאר מרכיבים יפים. עובד שיקבל מתנה כזאת ישמח מאד מהרעיון המקורי, בעיקר אם הוא אוהב לשתות תה במגוון טעמים ולהנות מחליטות טבעיות.

באתר של סרמוני תמצאו מארזים המכילים, מלבד 20 שקיקים, גם מארזי קוביות ושקיות תפזורת, מקלות קינמון, קוביות סוכר עטופות בצלופן ושאר פינוקים שמאפשרים טקס שתייה תה ממש כמו באנגליה.

מלבד הענקת מתנה מושלמת לעובדים תוכלו להנות מקניית מארזי שי מחברה ישראלית המייצרת תה ומוצרים שעומדים בכל התקנים תוך שהיא תורמת לחברה באמצעות עשייה ותמיכה בנזקקים.

More
articles