פירות וירקות למשרד – קצת בריאות והעלאת מורל

Date

מעסיקים עובדים? מנהלים משרד? במרבית המשרדים ניתן לפגוש את מכונת הקפה, את כוסות הקרטון וכן מוצרים בסיסיים נוספים. אך בשנים האחרונות, כאשר המגמה הקיימת היא עלייה משמעותית בשעותה עבודה, וכן התחרות שקיימת בין החברות השונות מביאה לכך שמעסיקים מחפשים איך לפנק את העובדים. אחת הדרכים היא באספקת מוצרים מיוחדים במטבח של המשרד. אולי גם לכם כדאי לדאוג לאספקה שוטפת של פירות וירקות למשרד?

מהי התועלת של פירות וירקות במשרד?

בריאות – המודעות לבריאות הולכת ועולה. ואחוזים ניכרים מקרב העובדים רואים לנכון לשמור על הבריאות שלהם, ולעשות כל מאמץ כדי לספק לגופם את המרכיבים הנחוצים. כמו כן רבים מתאמצים להימנע ממאכלים מזיקים. כאן נכנסים לתמונה הפירות והירקות אשר נחשבים למאכלים מזינים ובריאים מאוד. והם אכן הפכו להיות בשנים האחרונות למאכל פופולארי מאוד. גם במטבח המשרדי שלכם תוכלו לספק מהמצרכים המבוקשים הללו – תראו כיצד הם מתקבלים באהדה!

העלאת מורל – כאשר הגוף שלנו מקבל את כל צרכיו, ההרגשה הכללית שלנו משתפרת וגם המורל עולה בהתאם. אמנם לא מדובר על עלייה תלולה וחדה, אך מנגד גם הירידה אינה מהירה ומשמעותית, כפי שקורה כאשר אנחנו צורכים מאכלים מתוקים או קמח לבן. לא פלא שעובדים שניזונים מפירות וירקות הם פרודוקטיביים ויעילים יותר. האווירה במשרד משתפרת ואיכות הביצועים משתפרת משמעותית.

אכפתיות – חשוב מאוד שעובד יחוש שלמעסיק שלו אכפת ממנו. אספקת פירות וירקות לעסקים היא דרך נפלאה למעסיק להראות שהוא חפץ בטובתו של העובד ומוכן להשקיע בו. כאשר מעסיק משקיע בעובדים ומגיש בפניהם פירות וירקות זה בהחלט משפיע לטובה. העובדים מרגישים שהמנהל לא מזמין רק מה שהוא חייב. אלא מספק מעבר למה שהוא אמור לתת. התוצאה היא עבודה יעילה יותר וגם נתינה מעבר מצד העובדים למקום העבודה.

גיוון וטעמים – מהלך יום העבודה עלול להיות מתיש ומייגע. כמה טוב לרענן את היום עם תפוח עסיסי, אבטיח מתוק, או מלפפון בשרני. הפירות והירקות מפיחים רוח חיים במשרד, ומאפשרים לעובדים להתרענן בלי להכניס לגופם קפאין או סוכרים בלתי רצויים. כי כאשר הפירות והירקות זמינים הם הופכים להיות הנשנוש המבוקש.

כמעסיק, כדאי גם לבחון הזמנת מכולת לחברות ועסקים של מוצרים נוספים. לפרטים נוספים היכנסו לקישור:
http://macolet.net/page4.asp

More
articles