תמצית זרעי אשכוליות – כל מה שחשוב לדעת

Date

האשכולית היא פרי הדר והיא מכילה חומרים מזינים, סיבים תזונתיים וויטמינים הנחוצים מאוד לגוף האדם. מעבר לכך, מחקרים הראו כי ניתן להפיק מהאשכולית חומר בעל סגולות רפואיות אשר יכול למנוע מחלות ולסייע להחלמה ממחלות ספציפיות. במאמר זה תוכלו לגלות על יתרונות בריאותיים של תמצית זרעי אשכוליות ולקבל מידע על האופן בו יש לצרוך תמצית זו.

למה משמשת תמצית זרעי אשכוליות?

זרעי האשכוליות הוכיחו עצמם כיעילים בכמה היבטים, הבולט מביניהם הוא הטיפול בפטריית הקנדידה. בתמצית זרעי אשכוליות יש חומרים פעילים אשר מסייעים לאדם כשפטריית הקנדידה תוקפת אותו ולעיתים ניתן לטפל בבעיה זו על ידי נטילת התמצית ובכך להימנע מתרופות אחרות. תמצית זרעי האשכולית היא מעין תרופה טבעית, חזקה מאוד ויעילה אשר הוכיחה לא פעם כי היא מאפשרת לאדם להחלים מהקנדידה ולהירפא.

מעבר לכך, תמצית זרעי אשכוליות יכולה לעזור משמעותית למי שסובל מבעיות עיכול שונות. זרעי האשכולית מחטאים את האזור הנגוע ומעבירים את המחלה כאשר מחקרים הראו שתמצית זרעי האשכולית יעילה מאוד במצבים של אפטות, כיב וכדומה. לזרעי האשכולית יש חומרים פעילים חזקים מאוד: היספרידין, ביופלבנואידים, נירגין, קומיפורה ועוד. חומרים אלו הם אנטי בקטריאליים ובעלי אפקט נוגד חמצון והשילוב שלהם בזרעי האשכולית הוא שמביא ליתרונותיה הבריאותיים.

בנוסף, זרעי האשכולית יכולים לעזור למי שסובלת מזיהומים בגרון ומכאבי אוזניים, דלקות זיהומיות למינהן שלרוב נוצרות מחיידקים.

איך צריך ליטול את תמצית זרעי האשכולית?

השימוש בזרעי האשכולית יכול להיות בכמה דרכים כאשר הנפוצה והפופולרית ביותר היא בצורה של תמצית. עם זאת, קיים בשוק גם מוצר המכיל כמוסות. תוכלו למצוא תמציות מומלצות של זרעי אשכוליות בחנויות הפארם, בתי המרקחת וחנויות הטבע. רצוי להתייעץ תחילה עם רופא מטפל או רוקח ולברר על הכמות ואופן הנטילה.

מחיר של בקבוקון עם תמצית זרעי אשכוליות 

המחיר משתנה ותלוי בחברה המשווקת. כיום פועלות בארץ עשרות חברות וישנה גם מכירה של מוצרים המיובאים מחו"ל. החברות המוכרות והמומלצות מוכרות את המוצר במחיר אשר נע בין 60 ל-200 שקלים כאשר המחיר תלוי בכמות ובסוג החברה. כמו כן, כל חנות משווקת את המוצר במחיר שונה ולעיתים ניתן למצוא מחירים זולים יותר ברכישה און-ליין.

 

More
articles