איזה סוגי תערובות קפה יש

Date

תערובת קפה היא בעצם שילוב של כמה זני קפה ביחד (מינימום שניים). מטרתן להעשיר את חווית הקפה ולאפשר מיצוי של טעמים ייחודיים בזכות שילוב פולים שונים. הפולים יכולים להגיע ממדינות שונות, מבתי גידול שונים. מקובל להניח שבלנדים מתאימים מאוד למשקאות של קפה בחלב, אך יש גם תערובות קפה שמתאימים להכנת אספרסו משובח. נסביר על כמה מהתערובות המובילות, אך נדגיש שלמעשה האפשרויות הן כמעט בלתי מובלות.

תערובות מותאמות לסוגי קפה רצויים

לפני שנציג כמה תערובות שללא ספק תשמחו להכיר, כדאי לשים לב שיש תערובות קפה שמתאימות לסוגי קפה מסוימים ולדרכי הכנה ספציפיות. לדוגמא, תוכלו ליהנות מתערובת שמתאימה לפילטר, לדוגמא בנוסח אמריקאי או בסגנון הודי. מצד שני, אם אתם חובבי אספרסו, עומדים לרשותכם בלנדים יוצאים מהכלל, שבאים לידי ביטוי בצורה מיטבית בצורת הכנה של קפה אספרסו.

תערובות שכדאי להכיר

בין הבלנדים המשובחים ביותר ניתן למצוא, ללא ספק תערובת דרום אמריקאית. כאן מדובר על בלנד של פולים מבתי גידול דרום אמריקאיים בלבד. שילוב מרענן ומפתיע אחר כולל שילוב בין קפה מברזיל או מקולומביה עם פולים מאפריקה. עוד שילוב מעניין הולך על שילוב בין אתיופיה לבין אינדונזיה או בין קפה מאתיופיה לכזה שמגיע מצילה. אם אתם מחובבי הנגיעות הפירותיות, תשמחו לגלות שגם תערובות מהסוג הזה יכולות לככב אצלכם.

ב'שוק קפה' תמצאו אפילו תערובות קפה עם נגיעות שונות כגון ליים, אפרסק, וניל, דובדבן, קינמון. אפשרויות לא פחות מרתקות הן תערובות שמתאימות למשקאות קרים על בסיס קפה, עם נגיעות צימוקים וריבת חלב. ומה דעתכם על בלנד שלוקח את החוויה לכיוון השוקולדי שלו או אולי לפאדג'? שוק קפה – לגלות עולם שלם של תערובות וגם זנים בודדים משובחים.

הכנסו עכשיו לאתר שלנו – https://shukaffe.co.il/.

More
articles