מה המותגים הטובים ביותר עבור מקררי יין?

Date

בעוד שאנשים שאינם חובבי יין מושבעים לא יבינו למה צריך בכלל מקרר מיוחד עבור יין, עבור חובבי היין מדובר בפריט שהוא בגדר כמעט חובה, את היין שלהם הם לא ישמרו במקרר הרגיל ביחד עם החלב והגבינה, ליין צריך להיות מקרר משל עצמו עם מראה מכובד ומקום שהוא אך ורק ליינות. ככה נותנים כבוד אמיתי ליין ושומרים עליו בצורה הטובה ביותר. לעיתים מקררי יין הם גם פריט עיצובי יוקרתי הנותן תחושה יוקרתית בבית או במשרד ומשדרג את האווירה בחדר.

כיצד פועלים מקררי היין?

מקרר היין שומר על בקבוקי היין בטמפרטורה קבועה של בין 15 ל – 18 מעלות, המקררים פועלים בשני שיטות עיקריות, ישנם מקררים הפועלים בשיטה הרגילה כמו מקרר ביתי, על ידי מדחס שמעביר את נוזלי הקירור אל מערכת הצינורות הפולטת את החום ומקררת את הנוזל. מקרר כזה מקרר היטב את היין אך עלול לסבול מרעידות קטנות שמשפיעות לעיתים לרעה על היין. שיטת הקירור השנייה היא השיטה התרמואלקטרית בה היין נשמר בצורה יציבה, אם כי הקור שלהם פחות חזק. מקררים בשיטה התרמואלקטרית נחשבים אמינים מאוד וזולים.

המותגים המובילים עבור מקררי יין

בשוק ניתן למצוא מגוון גדול של חברות המייצרות מקררי יין ברמה טובה, הצרכן חובב היין לרוב יעדיף להשקיע עבור בקבוקי היין שלו במותג מוביל אשר מבטיח עמידות טובה לבקבוקי היין ששווים הכספי לעיתים הוא גדול ביותר. בארץ ניתן למצוא חברות כמו CASO DESIGN  המייצרת מקררים במגוון גדלים באיכות מעולה כשאר יש דגש על טכנולוגית רטט שנותנת ליין את השקט הדרוש לו. גם חברת VINOPO  מייצרת מקררי יין איכותיים בגדלים שונים כאשר המקררים הקטנים יותר פועלים בשיטה התרמואלקטרית והגדולים בשיטת המדחס. חברה מוכרת נוספת היא Landers המייצרת מקררי יין במגוון סוגים המותאמים לכל צרכן.

More
articles