וופורייזר לאידוי צמחי מרפא

Date

מרתק לראות שלמרות שהאנושות מתקדמת קדימה בצעדי ענק, היא בו זמנית מביטה אחורה – עוצרת ללמוד משיטות וממנהגים עתיקים, וכך גם נכון הדבר בכול הנוגע לתחום הריפוי. לצד הרפואה המערבית, ישנה הרפואה האלטרנטיבית, כאשר כיום הן הרבה יותר קרובות מבעבר, ואף ניתן למצוא ביניהן קווי השקה. מכאן שלא מעט אנשים שסובלים מכאבים מקבלים מרשם לקנאביס רפואי, בזכות ההכרה שהצמח מכיל סגולות מופלאות ומסייע באופן משמעותי – הן עבור מחלות והן עבור ניהול ומזעור כאב.

וופורייזר

הקדמה תופסת את מקומה

מבט אחורה מראה שלא מעט טקסים מסורתיים נעזרו בצמחי מרפא, ולו באמצעות עישון, וזאת כי כל עוד יש הקפדה על מינון, סינון ותזמון, הרי שהחומר הפעיל של הצמחים השונים עשוי לסייע רבות. עם זאת, איך שלא תהפכו את זה לעשן לא בריא, וכאן הקדמה תופסת את מקומה – מאפשרת להפיק את המיטב משלל צמחי מרפא מבלי להבעיר דבר ומבלי לסבול מתוצרי שריפה מזיקים. כיצד? הכירו את המילה האחרונה בתחום: וופורייזר! בררו על וופורייזרים ומהר מאוד תגלו שמדובר במכשיר מדהים, שלא רק פותח את הדלת עבור קהל יעד הרבה יותר גדול, אלא גם מנצל באופן מרבי את איכויות החומר.

מינימום תופעות לוואי

ציינו שבאמצעות וופורייזר קהל יעד הרבה יותר גדול זוכה לנצל את איכויות הצמחים, ועל כן נרחיב ונציין שבזכות המכשיר אין צורך להכניס לריאות עשן, כך שגם מי שאינו מעשן יכול להפיק את המרב, וזאת כי המכשיר אינו פועל באמצעות שריפה, אלא באמצעות אידוי. מכאן שבמקום לשרוף, פשוט מעבירים אוויר חם בבליל הצמחים הדחוסים, ואילו האוויר החם עולה מעלה ביחד עם החומרים הפעילים. מהי המשמעות? שלצד מינימום תוצרי לוואי מרוויחים מקסימום אפקט רצוי – שואפים את החומרים הפעילים ונמנעים מתחושת הצריבה של פעולת העישון.

היכרות ראשונית

השתכנעתם שמדובר בכלי מדהים? הן עבור עישון קנאביס רפואי והן עבור שלל צמחים אחרים? ובכן עתה עצרו לבחון איזה וופורייזר נכון עבורכם, כאשר פה נציין שרוב המכשירים פועלים על חשמל, מכילים תא קיבול (עבור מילוי הצמחים הרצויים) ובחלק מהמכשירים ניתן לשלוט על הטמפרטורה הרצויה (מהותי עבור מגוון צמחים). בנקודה זו נעצור ונרחיב שיש מכשירים ניידים שאפשרי להחזיק בכף היד והם יפעלו באמצעות סוללה נטענת, ויש מכשירים נייחים, יחסית כבדים ומאוד איכותיים שלרוב יתחברו לחשמל.

דגשים אישיים

מה עדיף? אין למהר ולהכריז מה עדיף, וזאת כי ראוי לבחון צורך לצד דגשים אישיים. כך למשל יש מי שחשוב לו שהמכשיר יהיה נייד, לשלוט בדיוק על הטמפרטורה הרצויה, שתא הקיבול יהיה גדול, לקבל מענה מספק עבור מחיר נמוך, למצוא מענה עבור צורך תדיר, שהמכשיר יהיה דיסקרטי ככול הניתן, איכות האידוי, שהסוללה תהיה חזקה וכדומה. שנסכם? מומלץ לבחון את חיי הסוללה, רמת האידוי, מהות הצורך, עלות, גודל הכלי ונפח תא הקיבול. רק לאחר שעוברים על סך הצרכים תתאפשר לקבל החלטה מושכלת.

שורת יתרונות

לסיכום נציין שהמכשיר וופורייזר מונע נזק בריאותי, ידידותי למשתמש, מאפשר לחסוך בכמות הצמח, מדייק את המינון ובאופן כללי מעניק חווית צריכה חדשה, בריאה ונעימה – שיטה שנעזרת בעבר ובקדמה וממשיכה לנוע קדימה. מכאן שבין אם מחפשים אחר מתנה מיוחדת, זקוקים להיעזר בצמחי מרפא, מבקשים לצרוך צמחים מבלי להשאיר עקבות, או פשוט מבקשים לצרוך קנאביס מבלי לסכן את הבריאות, הרי כל שנותר לעשות זה לבחור!

More
articles