פעילותו של אורי לופוליאנסקי למען בריאות הציבור

אורי לופוליאנסקי למען הציבור

מכירים את המשפט "העיקר הבריאות"? רק מי שחלה יודע עד כמה הבריאות היא דבר מרכזי בחיינו ועד כמה היא משפיעה על איכות החיים שלנו. כל מחלה לא עלינו יכולה להיות אסון גדול ולהסיט את מסלול חיינו. למעשה ניתן לומר בפה מלא כי אין דבר יותר חשוב מלהיות בריאים וזהו הדבר המשמעותי ביותר בחיינו. בעקבות אמונה עמוקה בדברים אלו החליט אורי לופוליאנסקי כי הוא צריך להשקיע את מיטב המאמצים בכדי לדאוג לבריאות של אזרחי ישראל. כחלק מכך אורי הקים את ארגון יד שרה, המספק לכל אזרח ישראלי ציוד רפואי בעלות אפסית וזאת מתוך מטרה לעזור לו בשעותיו הקשות ביותר. אורי הקים את הארגון מתוך מטרה אחת ויחידה והיא לדאוג לבריאות הציבור ולסייע כמה שיותר למטרה זו. כך ארגון יד שרה מספק ציוד רפואי לכל דורש תמורת פיקדון סמלי המוחזר לאחר השימוש ומאפשר לרבים לחיות ברווחה בשעתם הקשה.

אורי לופוליאנסקי למען הציבור

מה כל כך מיוחד בפעילותו של אורי?

אז מה כל כך מייחד את פעילותו של ארגון יד שרה ומדוע פועלו של אורי לופוליאנסקי הוא כה ייחודי? כיום זה נראה לנו ברור כי נקבל ציוד רפואי בכסף מועט וזה נראה לנו ברור מאליו כי כל אדם ללא קשר למצבו הכספי יזכה לסיוע בציוד רפואי. אך עד שהוקם ארגון יד שרה אנשים רבים נאלצו להסתדר ללא ציוד רפואי בסיסי וכך נאלצו לשרוד את המחלה ולהתגבר עליה ללא ציוד בסיסי. למעשה ניתן לומר בפה מלא כי ארגון יד שרה מציל את חייהם של אנשים רבים או לכל הפחות משפר את איכות חייהם בצורה ניכרת וזהו דבר בעל ערך אדיר.

מה צופן העתיד מבחינתו של אורי?

אורי לופוליאנסקי שם לו למטרה לדאוג לבריאות הציבור וגם כיום הוא ממשיך בכך. אורי ממשיך לפתח את ארגון יד שרה לפתוח עוד סניפים בפריפריה ולדאוג שלכל אזרחי ישראל יהיה מענה רפואי מקיף וציוד לכל בעיה רפואית שיש. אין ספק כי גם בעתיד הוא ימשיך בכך ולא ישנה את דרכיו.

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם לאכול לפני אימון ספורטיבי?
ספורט הוא אחד השברים החשובים ביותר שיש לאדם. אדם המתאמן בקביעות יחיה בצורה בריאה יותר ויחיה לאורך זמן...
קרא עוד »
אפר 25, 2017
מקום לאירוע קטן – מסעדה או אולם?
היכן כדאי לערוך אירוע? האם במסעדה או אולם? כיום ישנם אולמות אירועים שמתאימים לאירועים קטנים, כמו גם...
קרא עוד »
ספט 16, 2017
ההבדל בין אבקת חלבון וגיינר
בחנויות הייעודיות לבודי בילידינג ואתרי האינטרנט ישנם מוצרים שנקראים גיינרים. מקור המילה הוא מהשפה...
קרא עוד »
ינו 21, 2016