אורי לופוליאנסקי: מקים יד שרה

Date

כל אדם בישראל ולא משנה מה הצבע שלו, הדת שלו, או האמונה שלו זכאי לקבל שירות רפואי. ההבנה היא כי שירותים רפואיים הם קריטיים לקיומה התקין של החברה הישראלית והם משפיעים לא רק על איכות החיים אלא גם על תוחלת החיים וזהו משהו שיש לקחת בחשבון. העניין הוא שלאורך השנים התנערה המדינה מן האחריות שלה לגבי אזרחי ישראל וכך השירותים הרפואיים שהאזרחים קיבלו הלכו והצטמצמו. על רקע זה נולד ארגון יד שרה שמקימו אורי לופוליאנסקי חרט על דגלו לספק לכל אזרח ישראלי ציוד רפואי. עליכם להבין כי לולא ארגון זה אזרחי ישראל לא היו זכאים לקבל כיסאות גלגלים, קביים, משאבות חלב וכל ציוד רפואי אחר שניתן להעלות על הדעת בתשלום של פיקדון בלבד. על כן מדובר באחד הארגונים החשובים ביותר בישראל אשר השפעתם היא אדירה על החברה הישראלית ואשר שינו את פניה מן הקצה אל הקצה.

אורי לופוליאנסקי: מקים יד שרה

הידעתם כי מכל העולם באים ללמוד על הארגון?

אין כמעט כיום בית בישראל אשר לא עשה שימוש בשירות של ארגון יד שרה ועל כן ניתן לומר כי מדובר אולי בארגון החברתי המוכר ביותר ברחבי המדינה. על כך אנחנו צריכים להודות לאיש החזון אורי לופוליאנסקי אשר שינה את החברה הישראלית לעולמי עד. אך אתם צריכים להבין כי ארגון יד שרה הוא לא רק סנסציה בארצנו הקטנה אלא הוא גם שם דבר בעולם כולו. כאשר אנחנו חושבים על המצאות ישראליות אנחנו ישר חושבים על וויז או כיפת ברזל, אך בעולם היוזמה הישראלית והמוח היהודי מזוהים מאוד גם אם ארגון יד שרה וזאת עקב ההצלחה העצומה בקנה מידה עולמי של ארגון זה.

מה אורי מרוויח מן הארגון?

אז מה מניע את אורי יום יום לקום ולהשקיע את כל מרצו ומשאביו בארגון יד שרה? מה הם המניעים העומדים מאחורי האיש המיוחד הזה? אם כן הדבר היחיד שמניע את אורי ושבגללו הוא משקיע כל כך הרבה משאבים בארגון זה בגלל אהבת ישראל ואכפתיות אדירה מכל אזרח ואזרח ומכל תושב במדינה היקרה שלנו.

More
articles