דברים שחשוב לבדוק לפני קניית גריל גז

Date

גריל גז, הוא אחד הדברים הנצרכים כמעט בכל בית וגינה. גריל גז עוזר המון בכל מה שקשור לצליית עופות ובשרים. לפני רכישת אחד כזה, חשוב לדעת כמה דברים שוודאי יעזרו לכם שלא לעשות את המהלך השגוי ולקנות את אלו שאינם טובים מספיק.

דברים שחשוב לבדוק לפני קניית גריל גז

דגמים רבים קיימים לגריל גז, וככאלה, וודאי נרצה לעשות היכרות מעמיקה לפני שאנו רוכשים אותם אל ביתנו. הבדיקה יכולה להיעשות בטיב המוצר, בחברה המייצרת אותו, באיכות שבו היא מגיעה ואפילו בצבע. צבע שישתלב לכם יפה בגינה, וודאי יהיה רלוונטי לסינון, לפני בחירתכם בו.
אתם מוזמנים לפנות אל טולמן, ולבחור את גריל הגז המתאים לכם!

למה אנשים אוהבים גריל עם גז

אחת הסיבות העיקריות, שבגללם בשלנים ביתיים בוחרים בגריל גז על פני גריל פחם, היא הקלות שבהפעלתו. לחיצת כפתור, סיבוב ידית, והופ, הוא פועל. כעת ניתן לשים עליו מכל הבא ליד ולצלחת כמו המבורגרים, סטייקים, ירקות, עופות וכו'.

בגריל גז יש פלוס ברור שהוא חימום מוקדם וקל וללא כל מאמץ. ובכל זאת, ישנם כמה דברים שתרצו לטפל בהם לפני שהבשר ייפגש עם הגריל, כמו ניקוי יסודי של המשטח עליו תשימו את הבשרים, בדיקות תקינות מיכל הגז, יציבות הגריל וכדומה.

גריל גז – חשוב לנקות

בין אם הגריל שלכם מחוץ לאריזה או שעדיין בתוכו, תרצו לוודא שהוא נקי ומוכן לפעולה ולצלייה לפני שתדליקו אותו. יצרני הגריל ממליצים לנקות את הגריל שלכם לפחות פעם בשנה – ופעמיים זה יותר טוב – לצורך קבלת ביצועים טובים יותר ממנו.

בנוסף, וודא שמקור הגז כבוי והתחל בהסרת לכלוך וקרצוף משטח הבשר. משם, נקו את רכיבי הגריל שמתחת למשטח הצלייה, שימו לב במיוחד לצינורות המבער ונגבו את פנים המכסה לפני ניגוב חיצוני. עיין במדריך שהגיע עם הגריל, לקבלת מידע לניקוי אפקטיבי ומועיל יותר.

בדקו את הגז לפני צלייה

ברגע שהגריל שלכם נקי, תצטרכו לחבר לו מיכל גז. פרופאן הוא סוג הגז הנפוץ ביותר לגרילי גז, ולרוב חנויות הבית, יש תחנת מילוי בחוץ. שימו לב שמיכל הגז שלכם מלא תמיד, כדי שלא יחסר ברגעים חשובים.

More
articles