האם לאכול לפני אימון ספורטיבי?

Date

שחיית חתירה

ספורט הוא אחד השברים החשובים ביותר שיש לאדם. אדם המתאמן בקביעות יחיה בצורה בריאה יותר ויחיה לאורך זמן רב יותר. איכות החיים של אדם ספורטיבי תהיה הרבה יותר גבוהה והדבר יבוא לידי ביטוי בכל מה שהוא עושה ובכל אספקט מהחיים שלו. אך בכדי לחיות חיים ספורטיביים יש צורך לשנות את כלל החיים שלנו ובכלל זה לחיות חיים בריאים יותר בכל מובן. אחד הביטויים לאורח חיים בריא יותר שעלינו לחיות הוא בתחום התזונה. כאשר אנחנו מתאמנים אנחנו צריכים להקפיד מאוד מה אנחנו מכניסים לפה ומתי אנחנו מכניסים את זה לפה. כך לדוגמא לא מומלץ לאכול ארוחות גדולות לפני אימון ספורטיבי ועלינו להיות מודעים לכך כאשר אנחנו מתאמנים. הכול כמובן תלוי בגודל האימון שאנחנו עושים ובארוחות שאנחנו אוכלים לפני ואחרי האימון. עלינו לשמור על תזונה בריאה ונכונה לאורך כל שעות היום בכדי להבטיח כי נאכל בריא ובכדי להבטיח כי אנחנו נהיה בריאים. רק שילוב נכון של תזונה ואוכל יבטיח את הבריאות שלנו ויש להיות מודעים לכך.

מהי התזונה הראויה לשחייה?

שחייה היא אחד ממקצועות הספורט הטובים ביותר שיש ואנחנו צריכים להיות מודעים לכך כשאנחנו מתאמנים. שחייה בריאה במיוחד והיא טובה לטיפול בכאבי גב ובעיות אורתופדיות אחרות. אך גם לפני שחייה אנחנו צריכים להיות מודעים מה אנחנו אוכלים וכיצד אנחנו אוכלים זאת. ככל שנאכל אוכל בריא יותר לפני האימון של השחייה וככל שנאכל אוכל בריא יותר לאחר האימון של השחייה כך נהיה בריאים יותר. הדרך הכי טובה בכדי לדעת מה לאכול לפני אימון שחייה היא להתייעץ עם המאמן שלכם או תזונאית. שני אלה יכולים לייעץ לכם רבות מה לאכול וכיצד לאכול את זה בצורה הטובה ביותר. כמובן שמחקר באינטרנט יכול לסייע לכם גם כן, אך הדרך להגיע לתוצאות הטובות ביותר היא להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר יאמרו לכם מה להכניס לפה שלכם.

שחיית חתירה –  האם היא שונה מסגנונות אחרים?

שחיית חתירה היא הסגנון הטוב ביותר לשחייה והיא הדרך הכי טובה לשחות כמו גם המהירה ביותר. מכל הסגנונות האחרות שחיית החתירה היא הסגנון המומלץ ביותר לשחייה. אך אנחנו צריכים להזכיר כי בכל הקשור לאוכל אין הבדל גדול בין הסגנונות השונים ומה שיש לאכול לפני אימון חתירה דומה לאוכל שאנחנו אוכלים לפני ואחרי אימון חזה או כל אימון אחר.

More
articles