השלבים להוצאת רישיון עסק מזון

Date

כדי לקבל רישיון עסק מזון עליכם לעבור דרך שכוללת כמה וכמה שלבים. אמנם מדובר על דרך לא קלה, אך במידה ואתם עושים אותה עם אנשי מקצוע מתאימים, היא לא אמורה להיות ארוכה ומורכבת מידי. קראו להלן על השלבים ועל הדרך עבור הוצאת רישיון עסק בפניה הנכם ניצבים.

אלו השלבים:

  1. ראשית עליכם להבין כי לקראת פתיחת עסק בענף המזון אתם חייבים לקבל רישיון כזה. כי רק במידה ויש לכם רישיון עסק מזון אתם מורשים להפעיל את העסק הזה.
  2. כדי להוציא רישיון ביעילות עליכם להיעזר בחברה מקצועית כמו חברת Prosafe Food אשר מלווה לקוחות בדרך הזו. חברה כזו מכירה את הנהלים ויודעת מה עושים על מנת להוציא את הרישיון ביעילות ובמהירות בלי לבזבז זמן יקר. עליכם לבחור את החברה המומלצת שתלווה אתכם בדרך, ותסייע לכם בתהליך המדובר.
  3. חשוב לערוך רשימה ברורה בדבר ההתאמות והשינויים שעליכם לבצע על מנת לעשות את כל התהליך בהתאם לדרישות. זה כולל את תוכניות העסק ואת כל המכשור והכלים שעומדים לשרת אתכם.
  4. עליכם להכין את כל המסמכים הרלוונטיים להגשת הבקשה מול משרד הבריאות. זה כולל מסמכים שונים אשר יש להציג אותם על מנת להוכיח כי ההתנהלות שלכם עומדת להיות הולמת ומותאמת לדרישות הסף של משרד הבריאות.
  5. לאחר הגשת הבקשה הנכם עתידים לקבל לידיכם אישור עקרוני. הווי אומר, שעל פניו אתם ראויים לקבל רישיון. אם כי עליכם לעבור שלב נוסף וקריטי שכולל ביקורת בשטח המפעל. ביקורת זו נועדה לבדוק את השטח ואת כל הכלים, על מנת לוודא כי ההתנהלות שלכם עומדת להיות תקינה, וכי אתם עומדים לייצר בתנאים נאותים.
  6. לאחר הבדיקה והתאמות אחרונות לתנאים אתם זכאים לקבל לידיכם את רישיון העסק.

More
articles