דמויות שטח – איך הן תורמות לאירוע שלכם?

Date

הגיע הרגע בו עליכם לתכנן את מסיבת בר המצווה של ילדכם, וכמובן כמו כל ההורים אתם חולמים להפיק לו את המסיבה הכי גדולה ונוצצת שיש. כד שהאירוע שלו לא יהיה כמו כל אירוע שגרתי אחר, וכמובן כדי שהאורחים לא יפסיקו לדבר על הצלחת האירוע – מומלץ להזמין אטרקציה מדליקה של דמויות שטח שאי אפשר להתעלם ממנה.

מהן דמויות שטח?

דמויות שטח הן שחקנים שמשתלבים בתפאורה הכללית של האירוע, כך שהם מצליחים להוסיף פן אומנותי לכל אירוע בו הם נמצאים. הם יכולים להסתובב בין קהל האורחים שהגיע לאירוע, או להישאר במקום אחד במהלך קבלת הפנים וכך למשוך אליהם קהל צופים סקרן.

אחת מדמויות השטח המבוקשות היא פסל אנושי, כאשר שחקן מקצועי מתחפש לדמות מסוימת (ולעיתים מוכרת) וניצב במרכז האירוע כפסל – כך שממבט ראשון קשה לקבוע אם מדובר על פסל דומם, או שזהו למעשה פסל אנושי. דמות שטח כזו יכולה להוסיף חלק אומנותי לכל האירוע, דבר שישדרג מאוד את מסיבת בר המצווה.

אטרקציה ייחודית ומרשימה לאירועים

דמות שטח נוספת ומרשימה שתוכל להתאים לכל אירוע, פרטי וגם עסקי, היא פנטומימאי שגם היא מוסיפה צבע ופן אומנותי לאירוע. הפנטומימה היא אמנות שטח המציגה ומעבירה מסרים שונים, כמו לדוגמה יצירת תקשורת בינאישית ללא צורך במילים אלא רק באמצעות מחוות ושפת גוף.

דמות זו, נוסף לפסל אנושי, הן דמויות שטח כיוון שהן נטמעות באופן מושלם בקהל גדול שנמצא בשטח פנימי או חיצוני, ומוסיפות ייחודיות וצבע לכל אירוע חברתי. ניתן להתאים את הצבת דמויות אלו בכל חלק משלבי האירוע, אם בקבלת האורחים, במהלך ליווי חוגג האירוע או גם כחלק מהחגיגה שמתקיימת במרכז רחבת הריקודים.

More
articles