סלטים מוכנים – למה להכין לבד אם אפשר להזמין

Date

עד שנות השמונים בערך, אמהות רבות עוד היו עומדות במטבח ימים ארוכים, למעשה כבר מיום רביעי, כדי להכין עשרות סוגים של סלטים לעטר בהם את שולחן השבת ולפנק את בני המשפחה.

זה היה חוזר על עצמו לפני חגים ואירועים מיוחדים והתוצאה היתה תמיד מרהיבה וטעימה, אבל הזמנים השתנו, אמהות הפכו להיות עסוקות יותר ומגוון הסלטים הצטמצם על השולחן בהתאם – עד שהגיעו הסלטים המוכנים.

אנשים שרגילים לסלטים של אמא, לא ממש אוהבים לקנות סלטים מהסופר, אבל גם לא חייבים לעשות את זה. 

אצלנו אפשר למצוא מגוון רחב של סלטים ביתיים, מושקעים, טריים וטעימים, שיזכירו לכם את שולחן השבת של אמא.

אתם כבר לא חייבים לעמוד שעות וימים ארוכים כדי להכין עשרות סוגי סלטים וגם לא חייבים להתפשר על הסלטים המוכנים של הסופר, כי אצלנו אפשר לקנות מגוון של סלטים טריים, איכותיים, טעימים וצבעוניים – ממש כמו בבית.

כל הסוגים, כל הצבעים, כל העדות

סלטים לשולחן השבת, שולחן החג ובכלל – הם חלק מהמסורת בישראל. כל העדות בארץ התברכו בסלטים מסוגים שונים, בטעמים שונים, בצבעים שונים ובכלל.

לכן, אצלנו מקפידים לתת מענה לכל העדות, כל הסלטים וכל הצבעים – כדי שכל אחד יוכל למצוא את הטעמים שהוא מכיר ואוהב. ליהנות מטעמים מוכרים, שמזכירים את בית אמא ולמלא את השולחן בטעם וריח מוכרים, או להכיר טעמים וסלטים חדשים.

לסיכום, סלטים מוכנים בסגנון ביתי, בטעמים מגוונים, מכל הסוגים, הצבעים והעדות, מחכים לכם אצלנו, כדי שלא תצטרכו לעבוד קשה בשביל ליהנות משולחן מלא שפע ושמחה.

כל הסלטים שלנו טריים, איכותיים וטעימים במיוחד, עם הכשר מהודר.

צרו קשר עוד היום להזמנת סלטים שיעשו לכם את השולחן!
להזמנות: https://www.b-grill.co.il/

More
articles