רויאל סאלוט – שיבאס בעל ניחוח אלגנטי לכל אירוע

Date

מחפשים אילו משקאות אלכוהוליים כדאי לרכוש לקראת האירוע? יש כאלו שאי אפשר להחמיץ אותם. אחד המשקאות שמתאימות לתואר הזה הוא רויאל סאלוט. רויאל סאלוט הינו וויסקי משובח ומיוחד תוצרת האחים שיבאס. הוויסקי מורכב מבלנד של וויסקי מיושנים בני למעלה מעשרים ואחת שנים. אלו מקנים למשקה עוצמה רבה ואי אפשר להחמיץ את הנוכחות שלהם בלגימה. המשקה מאופיין בטעם עשיר במיוחד, יש לו ניחוח עשיר ואלגנטי. והוא טומן בחובו טעמים של פירות, אגוזים ותבלינים.

מידע נוסף על המשקה

שיבס הינו מותג מוכר בעולם המשקאות החריפים, הוא התחיל את דרכו בראשית המאה התשע עשרה במזקקה של ג'יימס וגו'ן שיבס. הללו היו מופקדים על ייצור משקאות ומזון מיוחד לאצילים האירופאיים. בגלל שהמוצרים שלהם הובילו ברמת איכות גבוהה, הם נחשבו ליקירי הממלכה. לרגל הכתרת המלכה אליזבת השנייה בשנת 1953 ייצרו האחים שיבס משקה מיוחד – הלא הוא רויאל סאלוט 21. זה מקור השם של המשקה שמכונה הצדעה מלכותית. השם מסמל את ההצדעה של חיל הים השייך לצי המלכותי.

גם לאירוע שלכם זה מתאים

אז אם המשקה הזה התאים להכתרת המלכה, מסתבר שהוא יכול להתאים גם לאירוע שלכם. בין אם זו חתונה ובין אם זה אירוע אחר- אתם בוודאי רוצים לפאר את בר המשקאות בוויסקי עשיר ומיוחד במינו. הרויאל סאלוט מתאים מאין כמותו. הטעם האלגנטי שלו תורם גם למראה של הבר ובעיקר לאווירה של האירוע. כי כאשר האורחים לוגמים שיבס רויאל סאלוט זה בהחלט עושה משהו, או הרבה יותר ממשהו לאירוע שלכם. אז לקראת האירוע אתם צריכים להתארגן עם משקאות לפי מספר הנוכחים ובהתאם לסוגי המשקאות הנוספים שאתם רוכשים.

 

קנו עוד היום בחנות אלכוהול איכותית!

More
articles