המלצות על קייטרינג לאירועים

Date

כולם יגידו לכם שהדבר הכי חשוב בכל האירוע הוא קודם כל האוכל. הסיבה לכך היא שכדי להגיע לליבם ומוחם של האנשים כדאי לעשות זאת דרך הבטן. כאשר אנשים מגיעים לאירועים, בוודאי כאשר הם צריכים לשים שיק או מתנה בכניסה, הם לרוב חושבים שהם באים למסעדה וחושבים כל היום מה יהיה בתפריט. אם האוכל במקום יהיה טוב ובשפע גם האורחים שלכם ייהנו מהאירוע וייזכרו אותו לטובה. איך נבחר קייטרינג לאירוע שלנו? הינה כמה טיפים חשובים.

 

אופן ההגשה באירוע שלנו:

ראשית מהו אופן ההגשה שאתם רוצים באירוע שלכם? יש כמה סוגים של קייטרינג לאירועים, צריך לדעת לקבל המלצות על קייטרינג לאירועים. יש דוכני מזון (לא בהכרח נקניקיה בלחמנייה ופופקורן. כיום יש דוכני מזון של המבורגרים, בשרים על האש, קינוחים, טורטיות ואינספור דברים אפשריים). האם אתם רוצים שיהיה בר אקטיבי באירוע שלכם? האם אתם מעדיפים שהקייטרינג יגיע אל המקום או יוכן במקום ומלצרים יגישו לשולחנות? אולי אתם מעדיפים בופה גדול ולאפשר לאנשים להגיע לקחת את האוכל בעצמם ובכמות שהם רוצים?

 

קייטרינג בשרי או חלבי? ומה לגבי צמחוניים?

הבחירה הבאה שנרצה לעשות תהיה קשורה לסוג האוכל. מרבית האנשים עדיין אוהבים ומצפים לתפריט בשרי באירוע. אין זה אומר שלא יהיו סלטים, פירות, קינוחים וסוגי מאכלים שהם לא בשר אך התפריט העיקרי באירוע יהיה מורכב ממנות בשריות. לעומת זאת יש אירועים או אנשים שהאירוע הוא עבורם המעדיפים מאכלים חלביים. לכן אתם צריכים לבחור מה שטוב עבורכם ועבור האורחים שלכם כמובן. מומלץ לכלול מספר מנות טבעיות ומגוון אופציות לצמחוניים ללא קשר לרוב התפריט.

 

כמה מנות צריך?

בדרך כלל השאיפה היא שתהיה מנה עיקרית לכל אורח + קצת מנות ספייר. לצד אלה סלטים, פירות וקינוחים באופן חופשי שכן מרבית האורחים הישראלים אוהבים לקחת קצת מכל דבר ולטעום מהכול.

 

לחצו כאן לרשימת אולמות אירועים המובילים.

More
articles