מיכל פלסטיק לחקלאות – למה זה טוב?

Date

מיכלי פלסטיק משמשים במגוון תעשיות. הם משמשים בתעשיית המזון, בתעשיית התרופות ובתעשייה הכימית. בכל אחת מהענפים הללו, למיכלי פלסטיק שימושים שונים. בתעשיית המזון, למשל, משתמשים במיכלי פלסטיק לאחסון והפצה של מוצרי מזון. 

הם יכולים להיות עשויים מפוליאתילן בצפיפות גבוהה (HDPE) או פוליפרופילן (PP). פלסטיקים אלה בטוחים לשימוש עם מזון מכיוון שהם אינם מכילים ביספנול A או פתלטים. בתעשיית התרופות, מיכלי פלסטיק יכולים לשמש כאחסון לתרופות נוזליות ומוצקות כאחד. הם עשויים לשמש גם לאריזת דגימות תרופות לבתי חולים ולמשרדי רופאים.

בתעשייה הכימית, מיכלי פלסטיק יכולים לשמש להובלת חומרים מסוכנים בין מפעלים ומחסנים. הם עשויים לשמש גם לאחסון והובלה של ממיסים, כימיקלים, שמנים, חומצות ונוזלים אחרים. בתעשייה זו, מיכלים יכולים להיות עשויים מפוליאתילן טרפתלט (PET), פוליפרופילן (PP) או PETG.

מיכלי פלסטיק לחקלאות

מיכלי פלסטיק לחקלאות משמשים בתעשיית החקלאות לאחסון, שינוע ועיבוד מזון. הם משמשים בעיקר להובלת חלב ומוצרי חלב אחרים. מיכלי פלסטיק הם חומר האריזה הפופולרי והנפוץ ביותר לחקלאות. הם החלופה הטובה ביותר לעץ, מתכת וזכוכית בשל העמידות, המשקל הקל והעלות הנמוכה שלהם. . כל המוצרים הללו מיוצרים מחומרי פוליפרופילן, פוליאתילן או פוליסטירן. בדרך כלל יש להם מכסה ו/או צווארון. הם מגיעים במגוון רחב של צבעים כולל לבן, צהוב ואדום.

מיכלי פלסטיק הם פתרון מצוין לחקלאות מכיוון שהם מאפשרים לחקלאים לגדל את התוצרת שלהם בסביבה מבוקרת. המיכל עשוי לרוב מפוליפרופילן, מה שהופך אותו לעמיד וקל לתחזוקה. יש לו גם אטימה הדוקה שמונעת מהאדמה להזדהם על ידי חרקים או מזיקים אחרים. בפלסטיק של מיכלים אלו אין כימיקלים מזיקים העלולים לעלות לתוך המזון. המיכלים מאפשרים גם הובלה קלה ללא סכנת שבירה. כמו כן, ניתן לאטום ולתייג את התוצרת תוך דקות על מנת לשמור על טריות ולמנוע כל התעסקות בתכולה.

More
articles