מקרר משרדי: תהנו מאוכל אורגני גם בעבודה

Date

האמת היא שאם הייתם פונים אליי עם השאלה הזו לפני שנתיים, רוב הסיכויים שהייתי אומר לכם שאתם פשוט לא צריכים מקרר משרדי ושרכישה של מקרר משרדי היא בזבוז של כסף ותו לא. עם זאת, היום אני כבר חכם יותר, למוד ניסיון ומעבר לכך – יש לי מקרר משרדי משלי. לפני שאתחיל בטיעונים שלי, חשוב לי להקדים ולכתוב שבכלל לא בטוח שאתם אכן צריכים מקרר משרדי, אבל אם אתם נמצאים באותו המצב שבו אני הייתי לפני שנתיים, אולי כדאי שתשקלו את הרעיון.

ירקות

כי זה פשוט נוח יותר

אז למה אתם צריכים מקרר משרדי? כי זה פשוט נוח יותר. במקום לקום וללכת למטבחון בכל פעם שמתחשק לכם לקחת לגימה מבקבוק השתייה הקרה שהשארתם במקרר, כל שעליכם לעשות הוא לשלוח יד ארוכה, לפתוח את המקרר המשרדי ולהרוות את צימאונכם. במקום לחשוב במהלך שיחת טלפון עם לקוח חשוב על כך שמתחשק לכם לאכול משהו קריר או ללגום משקה מרענן, כל שעליכם לעשות הוא להפנות את הכיסא לכיוון המקרר המשרדי ולשלוף מה שמתחשק לכם. נוחות, זה כל הסיפור.

כי ככה אתם יכולים לחסוך ויכוחים מיותרים

כל מי שאי פעם התגורר בדירת שותפים ודאי מכיר את הוויכוחים המעיקים האלו שמתגלעים בסביבה הקרובה של המקרר כל אימת שאחד מהשותפים אכל דבר מה או שתה דבר מה שלא היה שייך לו. מקרים כאלו בדרך כלל לא מתרחשים יותר כאשר עוברים לגור עם בן או בת הזוג, אלא אם כן מצטרפים למשרד שמחזיק במקרר משותף אחד.

במידה וכבר יצא לכם להתחכך עם עובדים אחרים במשרד בנוגע למזונות שנעלמו כלא היו מהמקרר המשותף, למה שלא פשוט תמנעו את התקרית הבאה? על ידי רכישה של מקרר משרדי משלכם, באפשרותכם ליהנות מחופש מוחלט בנוגע למוצרי המזון והמשקה שלכם.

כי זה לא עניינו של איש מה אתם בוחרים לאכול או לשתות

מקרר משרדי אישי הוא פתרון מושלם עבור אלו מכם שבדיוק כמוני – מרגישים שאין שום סיבה בעולם שיתנו דין וחשבון לשאר העובדים במשרד בנוגע למזונות האהובים עליהם. אני למשל לא יכולתי לסבול את המבטים של גבי שעובד בהנהלת חשבונות, שלא הפסיק להציק לי בנוגע לכמות השומן שאני צורך מדי יום. חוץ מזה אני לא רוצה בכלל להתחיל לפרט בנוגע לריבים ולצעקות שהתעוררו בעקבות אותו כריך עם גבינה צהובה ופסטרמה שהכנסתי למקרר בתמימותי הרבה.

בקיצור, אם אתם לא רוצים לעמוד בביקורת בלתי פוסקת ואם לא מתחשק לכם לשתף את כל עובדי המשרד ובני משפחתם הקרובים בנוגע למה שאתם מכניסים למערכת העיכול שלכם מדי יום, ככל הנראה מקרר משרדי אישי הוא הבחירה המוצלחת והנכונה עבורכם.

כי זה נגיש יותר משנדמה לכם

לא מעט עובדים שמעבירים שעות רבות מזמנם במשרד נמנעים מלרכוש מקרר משרדי קטן כיוון שהם מאמינים כי מדובר על השקעה רצינית מאוד של כסף. שימו לב – מדובר על אמונה רווחת ביותר השגויה מן היסוד. כיום ניתן לרכוש מקררים משרדיים בעלות של מאות שקלים בלבד, המספקים רמה גבוהה מאוד של איכות ואמינות. בצעו סקר מחירים קצר ותראו שיש אמת בדבריי. הדרך לחופש שלכם מתחילה כאן. בהצלחה.

More
articles