על האינדקס מס 1 של ירושלים, שמעתם כבר?

Date

אינדקס בעלי המקצוע של ירושלים מאגד בתוכו את כל בעלי המקצוע מתחומים שונים, ככה כל ירושלמי שמחפש בעל מקצוע מגיע אלינו, הוא רואה מיהם בעלי המקצוע הכי אמינים, הוא יכול לקבל מבצעים מיוחדים ואתם יכולים להנות משפע של לקוחות.

ישנם כמה מיזמים שמנסים לאגד את בעלי המקצוע תחת כיפת גג אחת ולנסות ליצור לבעלי המקצוע מוצרי מדף ככה שייקחו אותם בקלות ויהיה להם שפע של עבודה.

אולם, המציאות מוכיחה שבעלי מקצוע הם תלויי מקום. זה שיש אינסטלטור מקצועי ומבוקש ביבנה, לא אומר לירושלמי שום דבר.

לכן, פתחנו את האינדקס גם כדי לאפשר לכל ירושלמי להנות משירותים אמינים ובעלי מקצוע שמתויגים באתר כאנשי מקצוע אמינים ובנוסף, לאפשר לבעלי מקצוע אמינים להתפרסם ולהיות עם לו"ז מלא לעבודה.

אז איך זה עובד? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

אינדקס מספר 1 של ירושלים:

באינדקס יש רשימה גדולה מאוד של שירותים. שיפוצים, אינסטלטור בירושלים, חשמל, צבע ועוד, כל לקוח יכול לבחור את השירות שהוא צריך ולראות בעלי מקצוע זמינים, מה הם מציעים, מה הדירוג שלהם, מה אנשים כותבים עליהם ועוד.

כבעלי מקצוע, אם אתם רוצים להיות באינדקס תצטרכו להירשם, למלא פרטים עליכם בפרופיל, עדיף גם תמונת פרופיל ולכתוב מה אתם מציעים.

בנוסף, האינדקס מציע מבצעים שונים וכך, אנשים שנכנסים לאתר יכולים לרכוש שירותים בתחומים יותר זולים.

אז אם אתם עדיין לא באינדקס, חבל על הזמן, הירשמו עכשיו ותתחילו לקבל לקוחות וכך הדירוג שלכם יעלה מכל לקוח שתקבלו. כמובן שבעלי המקצוע בנישה שלכם עם הדירוג הגבוה ביותר יקבלו מספר גבוה של לקוחות.

More
articles